• Jak vybírat spotřebiče

  Jak vybírat spotřebiče

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nejvíce domácích spotřebičů se umisťuje do kuchyně a koupelny. Vezměme si nejprve koupelnu, zde využijete rozhodně kvalitní pračku, sušičku, kotel pro vytápění a spoustu dalších menších spotřebičů, jako jsou kulma, fén na vlasy, holící strojek apod. Kuchyň je ještě náročnější, zde potřebujete varnou desku s troubou, digestoř, myčku na nádobí, ledničku s mrazákem, mikrovlnnou troubu a další opět menší spotřebiče.

 • Jak vybrat správné povlečení

  Jak vybrat správné povlečení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chtěli jste si koupit nové povlečení a nemůžete se rozhodnout, které bude pro vás to nejlepší? Jaký je rozdíl mezi flanelovým, krepovým, saténovým a bavlněným? Kdo se v tom má vyznat? Pomůžeme vám najít správný směr v džungli ložního prádla a nasměrujeme vás k tomu pravému přesně pro vás.

 • Útulný interiér jako ve středomoří

  Útulný interiér jako ve středomoří

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Jak ozvláštnit interiér a přimět ho, aby vypadal jako domy ve středomoří? Je to celkem jednoduché, líbilo se vám na dovolené? Nemůžete se nabažit té skvělé atmosféry a také byste rádi měli doma kousek kouzla přímořského letoviska? To se dá snadno zařídit, stačí k tomu správné vybavení.

 • Není světlo jako světlo

  Není světlo jako světlo

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Světlo je jedním z nejdůležitějších elementů, které potřebujeme k životu. Lidé se již odnepaměti snažili zajistit si světlo i v noci. Nejprve se používal oheň, postupem času se přešlo na svíce a lucerny. Teprve až od roku 1879, kdy Thomas Alva Edison vynalezl první žárovku, svitlo lidstvu na lepší časy. Od té doby mohli lidé pracovat a věnovat se v podstatě jakékoli činnosti i v nočních hodinách.

 • 30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nové módní trendy se neustále mění, chcete-li být vždy v centru dění, sledujte nejžhavější novinky. Jaro 2014 přichází s dekoracemi ve východním stylu. Dlouho převládalo v moderních interiérech strohé až studené funkcionalistické vybavení, nyní se však stále častěji objevují barevné kombinace a vzory, ve kterých jasně převládají orientální vlivy.

 • Každá zahrada může být krásná

  Každá zahrada může být krásná

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Už se nemůžete dočkat, až se nastěhujete do nového domu a budete moct vyjít z obývacího pokoje přímo na zahradu na terasu? Terasy, pergoly, garážová stání, altány a ploty, to vše patří k vybavení zahrady a je třeba si rozmyslet, jak bude vaše zahrada uspořádaná, aby se dala co nejlépe prakticky využít.

 • Vybíráme kvalitní nábytek

  Vybíráme kvalitní nábytek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pokud rekonstruujete nebo chcete vybavit váš nový domov nábytkem, je důležité správně vybrat typ nábytku a také materiál. Často si lidé kupují nábytek ve velkých obchodních řetězcích, protože je to vyjde levněji. Ale je to opravdu tak? Nevyplatí se nakonec koupit pořádný nábytek z masivu? Podívejme se na to pragmaticky.

 • Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Vlhkost je velmi častým problémem mnoha domů a bytů. Ať už to je z důvodu špatné lokality, nebo špatné izolace, vždy jsou následky víceméně stejné, a to objevující se plísně na zdech, nebo jiných místech. Bohužel takové prostředí rozhodně nepřispívá k bezproblémovému bydlení, a pokud máte děti, tak už vůbec ne. Plíseň samozřejmě obsahuje tisíce bakterií, které se mohou i negativním způsobem podepsat na zdraví dětí, i dospělých. Naštěstí však nejsou nutné složité zásahy, a plně stačí použít vhodné odvlhčovače vzduchu.

 • Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Děsíte se blížících se Vánoc a netušíte, kde seženete všechny potřebné dárky pro rodinu a přátele? Máte nejvyšší čas začít nějaké dárky shánět, jelikož čas se chýlí a nákupy na poslední chvíli nejsou nikdy nic příjemného. Přinášejí pouze stres a problémy. I v případě, že začnete vánoční dárky shánět včas, není jednoduché vybrat vždy ten pravý dárek, který potěší a neskončí tak někde ve skříni nebo v krabici. Včasným nákupem ovšem máte možnost nejen nákupu přes internet, ale také k výhodným cenovým akcím.

 • Revoluční matrace nejen pro seniory

  Revoluční matrace nejen pro seniory

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kvalitní spánek je nejdůležitější pro dokonalou regeneraci našeho organismu. Proto bychom měli dbát na to, aby naše postel a zejména matrace poskytovala maximální komfort pro dokonalý odpočinek. Proto vám představujeme Kouzelnéspaní.cz, tento internetový obchod přináší revoluční matrace s novými přírodními vlákny STRUTO, které díky svým unikátním vlastnostem podporují proces regenerace organismu.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!