• Není světlo jako světlo

  Není světlo jako světlo

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Světlo je jedním z nejdůležitějších elementů, které potřebujeme k životu. Lidé se již odnepaměti snažili zajistit si světlo i v noci. Nejprve se používal oheň, postupem času se přešlo na svíce a lucerny. Teprve až od roku 1879, kdy Thomas Alva Edison vynalezl první žárovku, svitlo lidstvu na lepší časy. Od té doby mohli lidé pracovat a věnovat se v podstatě jakékoli činnosti i v nočních hodinách.

 • 30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nové módní trendy se neustále mění, chcete-li být vždy v centru dění, sledujte nejžhavější novinky. Jaro 2014 přichází s dekoracemi ve východním stylu. Dlouho převládalo v moderních interiérech strohé až studené funkcionalistické vybavení, nyní se však stále častěji objevují barevné kombinace a vzory, ve kterých jasně převládají orientální vlivy.

 • Každá zahrada může být krásná

  Každá zahrada může být krásná

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Už se nemůžete dočkat, až se nastěhujete do nového domu a budete moct vyjít z obývacího pokoje přímo na zahradu na terasu? Terasy, pergoly, garážová stání, altány a ploty, to vše patří k vybavení zahrady a je třeba si rozmyslet, jak bude vaše zahrada uspořádaná, aby se dala co nejlépe prakticky využít.

 • Vybíráme kvalitní nábytek

  Vybíráme kvalitní nábytek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pokud rekonstruujete nebo chcete vybavit váš nový domov nábytkem, je důležité správně vybrat typ nábytku a také materiál. Často si lidé kupují nábytek ve velkých obchodních řetězcích, protože je to vyjde levněji. Ale je to opravdu tak? Nevyplatí se nakonec koupit pořádný nábytek z masivu? Podívejme se na to pragmaticky.

 • Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Vlhkost je velmi častým problémem mnoha domů a bytů. Ať už to je z důvodu špatné lokality, nebo špatné izolace, vždy jsou následky víceméně stejné, a to objevující se plísně na zdech, nebo jiných místech. Bohužel takové prostředí rozhodně nepřispívá k bezproblémovému bydlení, a pokud máte děti, tak už vůbec ne. Plíseň samozřejmě obsahuje tisíce bakterií, které se mohou i negativním způsobem podepsat na zdraví dětí, i dospělých. Naštěstí však nejsou nutné složité zásahy, a plně stačí použít vhodné odvlhčovače vzduchu.

 • Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Děsíte se blížících se Vánoc a netušíte, kde seženete všechny potřebné dárky pro rodinu a přátele? Máte nejvyšší čas začít nějaké dárky shánět, jelikož čas se chýlí a nákupy na poslední chvíli nejsou nikdy nic příjemného. Přinášejí pouze stres a problémy. I v případě, že začnete vánoční dárky shánět včas, není jednoduché vybrat vždy ten pravý dárek, který potěší a neskončí tak někde ve skříni nebo v krabici. Včasným nákupem ovšem máte možnost nejen nákupu přes internet, ale také k výhodným cenovým akcím.

 • Revoluční matrace nejen pro seniory

  Revoluční matrace nejen pro seniory

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kvalitní spánek je nejdůležitější pro dokonalou regeneraci našeho organismu. Proto bychom měli dbát na to, aby naše postel a zejména matrace poskytovala maximální komfort pro dokonalý odpočinek. Proto vám představujeme Kouzelnéspaní.cz, tento internetový obchod přináší revoluční matrace s novými přírodními vlákny STRUTO, které díky svým unikátním vlastnostem podporují proces regenerace organismu.

 • Hebké ručníky z bambusu

  Hebké ručníky z bambusu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V domácnosti je samozřejmě velmi důležitý nábytek, nicméně velkou roli pro pohodlí všech, kteří zde bydlí, hrají také nejrůznější doplňky. Neumím si představit komfortní domácí prostředí bez příjemného povlečení, dekorativních polštářů na pohovce nebo praktických ručníků a utěrek. Zastavme se právě u ručníků. Každý asi zná ty klasické ručníky a osušky z těžkého froté materiálu, který sice výborně saje, ale usušit jej potom trvá poměrně dost dlouho. Pokud rádi vyzkoušíte něco nového, máme pro vás tip. Bambusové ručníky a osušky jsou v současné době převratnou novinkou.

 • Není postel jako postel

  Není postel jako postel

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Postel je nezbytnou součástí každé ložnice. Každý ortoped, neurolog i fyzioterapeut vám řekne, že je velmi důležité spát na skutečně kvalitní posteli. Proto je třeba věnovat výběru postele dostatečnou pozornost. Správná postel se skládá z rámu, který na posteli zaregistrujeme většinou jako první, potom je zde prakticky neviditelný avšak o to důležitější rošt a samozřejmě také matrace.

 • Profesionální ruční nářadí pro každého

  Profesionální ruční nářadí pro každého

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Používáte denně při práci ruční nářadí? V tom případě potřebujete, aby nářadí bylo skutečně z kvalitních materiálů, aby vám vydrželo sloužit co nejdéle. Profesionální ruční nářadí značek WITTE, KNIPEX, BONDHUS a mnoho dalších naleznete v internetovém obchodu D.A.T.cz. Firma D.A.T. se specializuje na dovoz prvotřídního ručního nářadí pro maloobchodní i velkoobchodní prodej. Od firmy WITTE zde můžete zakoupit nejrůznější šroubováky, nástrčkové klíče i bity, samozřejmostí jsou také nejrůznější výhodné sady nářadí. Další značkou je BONDHUS, která se zabývá především výrobou profesionálních T-klíčů a imbusových klíčů. Mezi ruční nářadí, které se velmi často používá, patří také kleště, na výrobu kleští je specialistou firma KNIPEX.

Nejnovější články

Naši partneři