Světlo rozjasní každý interiér

30. 6. 2018
Světlo rozjasní každý interiér

Každý interiér potřebuje dostatek světla. Když ho nemá, vypadá temně a ponuře. Hra světla a stínu je zásadní pro atmosféru v celé místnosti. Abyste měli dostatek světla na práci i zábavu, využívá se nejčastěji centrálního světla v podobě lustru na stropě. Ten může nabývat nejrůznějších podob od kulatého závěsného svítidla, přes křišťálové bohatě zdobené lustry až po jednoduché nástropní lustry.

Záleží pouze na vašem vkusu, které svítidlo si vyberete. Zároveň však lustr nebývá svítidlem jediným. Člověk vnímá světlo mnohem lépe, pokud na něj dopadá z více míst a není soustředěno pouze do jednoho bodu. Proto se často využívají různá bodová světla, stojací lampy nebo také stolní lampičky.

Co se týká žárovek, dnes už v obchodech prakticky nenajdete obyčejné žárovky, vystřídaly je žárovky úsporné, zářivky a stále častěji také LED žárovky nebo pásky. Vyberte si z velkého množství na trhu dostupných svítidel to pravé do vašeho interiéru.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!