Estetické doplňky do každého interiéru

30. 6. 2018
Estetické doplňky do každého interiéru

Samozřejmě, že v interiéru je vždy nejdůležitější barva stěn, podlahová krytina a nábytek. Osobní kouzlo a útulnost však místnosti dodají až doplňky. Máte-li v pokoji pouze strohý moderní nábytek, může interiér působit sice krásně sladěně, ale poněkud studeně a neosobně.

Naopak pokud si dáte záležet a rozhodíte po pohovce dekorativní polštářky, na stěny rozvěsíte několik obrazů, přidáte efektní stínítko k lampě nebo do poliček vystavíte nějaké vaše osobní předměty či fotografie, rázem se místnost velmi zútulní a vy se zde budete cítit skutečně jako doma.

V dnešní době moc nefrčí lapače prachu jako vázičky, keramické sošky a další zbytečnosti. Zaměřit se můžete třeba na vaše suvenýry z cest, fotografie rodiny nebo vašich oblíbených míst, plakáty, tapety nebo samolepky na stěnu s nějakým zajímavým motivem. Možností je celá řada, mnohdy stačí do interiéru přidat nějaké ty květiny, které místnosti dodají nádech přírody a trochu života.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!