• Kvalitní hliníkové materiály od společnosti Alcom Alval

  Kvalitní hliníkové materiály od společnosti Alcom Alval

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  V případě, že potřebujete kvalitní hliníkové materiály různých profilů, doporučujeme společnost Alcom Alval, jejich prezentaci najdete na webu www.hlinik.cz. Naše společnost nabízí hliníkové materiály v té největší kvalitě již od roku 1996. Mezi naše hlavní výrobky patří hliníkové tyče, hliníkové desky, nebo jiné hliníkové profily.

 • Dětský pokoj jako z pohádky

  Dětský pokoj jako z pohádky

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Děti jsou naše radost a někdy také starost, nic nás však nepotěší víc, než když je vidíme, jak se radují. Proto lidé vynalezli hračky, aby se děti zabavily, zdokonalily svoje dovednosti a především proto, aby měly radost. StepTwo je společnost, která prodává nejrůznější moderní hračky amerického výrobce Step2 u nás v České republice. Můžete zde nakoupit nejrůznější houpačky a houpadla, odrážedla, pískoviště a prolézačky a také dětský nábytek.

 • Kvalitní nářadí do každé domácnosti

  Kvalitní nářadí do každé domácnosti

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Nejen profesionální řemeslníci ocení vysoce kvalitní nářadí. Pokud je pro vás důležité mít doma kvalitní pomůcky, navštivte internetový obchod Dobré-ceny.cz, který vám nabídne to nejlepší nářadí, které využijete v domácnosti i v zaměstnání.

 • Tlakové hrnce do vaší kuchyně

  Tlakové hrnce do vaší kuchyně

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Člověk nemusí být žádný odborník na fyzikální zákony, aby věděl, že když bude cokoli vařit v tlakovém hrnci, bude to mnohem rychleji. Jako první sestrojil tlakový hrnec podobný těm, které dnes používáme, Denis Papin v roce 1679. Již tehdy šlo o silnostěnný hrnec těsně uzavíratelný pokličkou vybavený pojistným ventilem. Ten upouští přebytečnou páru, která by mohla jinak způsobit takové zvýšení tlaku, že by došlo k roztržení hrnce.

 • Živé doplňky interiéru

  Živé doplňky interiéru

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Vedle designových předmětů, které slouží k zútulnění vašeho pokoje, jako jsou polštářky na pohovce, moderní samolepky na zdi nebo kreativní rámečky s vašimi fotografiemi, existují také živé doplňky. Jedná se zejména o rostliny nebo zvířata v akváriu nebo teráriu. Pokud jde o suchozemské domácí mazlíčky, můžete doma chovat želvu, ještěrku, hada, pavouka, křečka nebo opičku. Do akvária potom patří rybičky, vodní želvičky a další obojživelníci jako různí mloci apod.

 • Potrpíme si na kvalitní nábytek

  Potrpíme si na kvalitní nábytek

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Nábytek je odpovědný do značné míry za to, jak se vám bude v interiéru bydlet, relaxovat či pracovat. Potřebujete poradit, jak efektivně vybavit váš obývací pokoj, dětský pokoj nebo pracovnu vhodným nábytkem? Obraťte se na profesionály, kteří vám s radostí pomohou. Firma K+V Interier s.r.o. je již řadu let odborníkem na kvalitní kancelářský nábytek i sedací soupravy, pomůže vám zdarma navrhnout optimální řešení vašeho interiéru.

 • Mezi doplňky patří také povlečení

  Mezi doplňky patří také povlečení

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Zatímco v obývacím pokoji tvoří doplňky ozdobné polštářky, popřípadě speciální koberec, v ložnici jde spíš o povlečení. V první řadě je důležité, aby se vám dobře spalo, vyberte si proto takový materiál ložního prádla, který je vám nejpříjemnější. Povlečení se vyrábí v mnoha různých materiálových provedeních, z nichž každý má své výhody. Krepové povlečení má zmačkaný efekt, nemusíte jej tedy vůbec žehlit, bavlna je příjemně jemná a všeobecně velmi rozšířená, nabídne vám tedy maximum různých vzorů.

 • Když je v sázce design

  Když je v sázce design

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Celkový dojem z místnosti utváří mnoho různých dílčích prvků, počítají se i maličkosti a detaily, které dokáží celkový dojem pozvednout nebo naopak úplně zničit. Chcete-li bydlet komfortně, stylově a zároveň příjemně, je třeba se soustředit i na detaily a sladit je se zbytkem prostoru. Pokud jde o bytové prvky a doplňky, existuje v dnešní době nepřeberné množství značek renomovaných interiérových návrhářů, kteří vám nabídnou své výtvory, stačí si jen vybrat.

 • Malba nebo tapeta?

  Malba nebo tapeta?

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  V dnešní době se do módy vrací používání tapet. Tapetování je rychlé, můžete použít jakékoli tapety s vašimi oblíbenými vzory a váš interiér rychle prokoukne z běžné obyčejné šedi. Pokud však nechcete mít na zdech tapety a přesto toužíte po originálně dekorovaných zdech, ještě vám zbývá několik možností. Můžete využít nalepování samolepek, ty jsou k dostání v mnoha různých provedeních, máte na vybranou z mnoha tvarů a barev a vytvoříte tak na vaší zdi zcela originální obraz.

 • 31. 8. 2018 Čtěte více...

  Zejména ve skladech a v prodejnách je zapotřebí mít všechno zboží roztříděné a zařazené tak, abyste je měli vždy po ruce a našli jste rychle přesně to, co potřebujete. Profesionální regálové systémy vám pomohou zlepšit a zpřehlednit skladování ve vaší firmě, dílně i doma.

Nejnovější články

Naši partneři