Jak na podlahové topení

30. 6. 2018
Jak na podlahové topení

Velmi důležitou součástí každého domu je vytápění. V dnešní době existuje celá řada možností, jak realizovat vytápění, stále více domácností se přiklání k podlahovému topení, které nezabírá v interiéru žádné místo a navíc příjemně prohřívá podlahu místností. Jak ale vybrat správné podlahové topení? Elektro obchod Elny.cz vám poradí, specializuje se na prodej elektrického vytápění, termostatů, klimatizací a domácích spotřebičů včetně veškerého příslušenství.

Jedním z možných řešení je teplovodní podlahové vytápění, které má zónovou regulaci pro udržení rovnoměrného rozložení teploty v dané místnosti. Teplovodní podlahové topení je výkonné, komfortní a navíc vysoce úsporné. V každé místnosti si můžete individuálně regulovat teplotu pro dosažení maximální tepelné pohody. Montáž je jednoduchá a životnost teplovodního podlahového topení je velmi dlouhá.

Dalším typem podlahového vytápění jsou topné fólie. Ty jsou optimálním řešením pro temperování dřevěných plovoucích podlah. Velkou výhodou oproti teplovodnímu podlahovému topení je, že topné fólie se neumisťují do betonu, stačí je dát pod koberec nebo PVC a ovládat pohodlně pomocí pokojového termostatu. Na podobném principu fungují také topné rohože. Topné rohože se skládají z topného kabelu, který je zafixován v nosné tkanině. Topné rohože lze využívat jako hlavní zdroj tepla nebo mohou sloužit jako komfortní podlahové topení např. v koupelně. Používají se také samotné topné kabely bez nosné tkaniny, které mohou taktéž sloužit jako podlahové topení. Používat se dají nejen v interiéru, ale také v exteriéru, kde se hodí zejména k ochraně okapů proti zamrzání.

Elektro obchod Elny.cz vám nabídne široký sortiment nejrůznějších domácích spotřebičů od čerpadel přes vařiče až po svítidla. V rámci širokého sortimentu nabízí také příslušenství k domácím spotřebičům, jako jsou sáčky do vysavačů nejrůznějších značek. Neváhejte a obraťte se na profesionály.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!