• Pro bezstarostné stěhování

  20. 4. 2021 Čtěte více...

  Stěhování je velká změna. Někdy se děje naprosto spontánně, protože už pro vás na starém místě není nic nového, zajímavého ani inspirativního. Někdo se stěhuje za lepší pracovní nabídkou, jiný za životním partnerem, pro dalšího je změna prostředí jednou za čas nutná rutina. Nezáleží na tom, do které skupiny patříte, důležité je umět se s tím poprat.

 • Čistírna odpadu bez starosti

  29. 3. 2021 Čtěte více...

  ČOV neboli čistírna odpadních vod zažívá v České republice opravdový boom. Snad nikdy dříve nebyla po čističkách tak ohromující poptávka jako dnes. A není se čemu divit. Multifunkčnost a ekonomická i ekologická přínosnost čistíren přesvědčí i ty nejzazší skeptiky. Nicméně pořídit takovou ČOV je u nás poměrně komplikovaným procesem.

 • Dokonalost, kvalita a estetika - to jsou ploty HK

  8. 8. 2020 Čtěte více...

  Existuje obrovské množství typů plotů pro soukromé budovy, ale také pro jiné objekty. Hlavním úkolem takových plotů je zejména ochrana majetku a osob před nechtěnými návštěvami zlodějů, ale také samozřejmě je to ochrana soukromí. Na trhu se dnes člověk může setkat s nejrůznějším materiálem, který je vhodný pro stavbu plotu. Nemusí to být jen plot dřevěný nebo kovový, ale také plastový, z polykarbonátu a samozřejmě i zděný. To vše nabízejí i ploty HK.

 • Okrasný plot pro váš dům

  14. 8. 2019 Čtěte více...

  Když se řekne betonový plot, lidé si představují spíš vězeňskou zeď než okrasný plot, který by mohl zdobit jejich dům a zahradu. Realita je ale zcela opačná, betonové ploty patří k okrasným typům oplocení, zdobí řadovky i sólo domky, můžete je použít i kolem zahrady. Do betonového plotu lze zasadit jakákoli branka i brána, jsou maximálně variabilní, okrasné a dekorativní. Navíc vás jistě nadchne i praktická stránka betonového oplocení, je totiž pevné, odolné, má dlouhou životnost a nemusíte o něj nijak pečovat.

 • Pojištění vlastního domova není dobré brát na lehkou váhu

  26. 8. 2019 Čtěte více...

  Pokud nechceme přijít o majetek, využíváme některých z forem pojištění. Samozřejmě nedokážeme ovlivnit řadu skutečností, které nás mohou připravit o střechu nad hlavou a řada lidí o nich ani nechce příliš uvažovat. Je však potřeba si správně nastavit parametry každého pojištění, aby takový produkt byl schopen pokrýt reálná rizika, která by mohla postihnout naši nemovitost.

 • Bazénové krycí plachty pro náš zahradní bazén

  24. 9. 2018 Čtěte více...

  K čemu slouží bazénové krycí plachty a jaké jsou její výhody? Není to třeba jen zbytečné vyhození peněz? Určitě není. Bazén má na zahradě dnes skoro každý, protože se chce v létě dokonale osvěžit a pro děti je to bezva zábava. Musíme ale počítat i s tím, že bazén stejně jako auto, potřebuje trochu péče a potom se nám také dobře odmění čistou a kvalitní vodou.

 • Vyplatí se pronájem dodávky?

  23. 9. 2018 Čtěte více...

  Půjčovny aut rostou doslova jako houby po dešti a poptávka po různých vozech, ať už osobních nebo užitkových stále stoupá. Konkurence je tedy veliká a tak se firmy snaží nalákat své klienty například snížením cen za pronájem. Získá ale klient za nižší cenu stejnou kvalitu služeb?

 • Cenově dostupné a luxusní bydlení ve srubu

  20. 9. 2018 Čtěte více...

  Zvažujeme – li vlastní bydlení, máme několik možností, jak toho dosáhnout. Mezi hlavní faktor řadíme rozhodnutí, zda si pořídit dům svépomocí nebo vše svěříme do rukou odborníků. Stavba domu na klíč nám ušetří spoustu práce a bývá nejčastější možností investorů.

 • Renovovat podlahu? Ano!

  14. 9. 2018 Čtěte více...

  Po letech používání má každá podlaha stejně jako například auto, nárok na to, jít do důchodu nebo na svou renovaci. Pokud máme doma dřevěnou podlahu nebo parkety, můžeme si opravdu gratulovat, protože máme doma jednu z nejkvalitnějších podlah. Jestliže se rozhodneme pro její renovaci, máme před sebou úkol, který má svá pravidla pro dokonalý výsledek.

 • Dům jako ze škatulky

  1. 8. 2018 Čtěte více...

  Interiéry vašeho nového domu máte hotové a nyní se chcete pustit do úpravy exteriéru? Vězte, že než budete chtít začít pokládat dlažbu, je dobré mít hotový plot. Proč? To je dobrá otázka, dlažba totiž potřebuje něco jako mantinely, o které se může opřít, aby se nezačala rozlézat. Nejčastěji se používají obrubníky, u cesty však úlohu obrubníků zastane plot. Máte-li hotové terénní úpravy kolem domu a nebude se vám na zahradě prohánět už žádný bagr nebo náklaďák se štěrkem či pískem, je ten pravý čas na stavbu plotu.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Zajímáte se o volné byty na prodej Praha 5? Prohlédněte si bytový projekt Britská čtvrť.

 • Firma Oknoplastik vyrábí levná plastová okna s nadstandardní zárukou 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!

 • Kvalitní vchodové dveře značky PERITO vám budou dobře sloužit desítky let.