• Mezi doplňky patří také povlečení

  Mezi doplňky patří také povlečení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Zatímco v obývacím pokoji tvoří doplňky ozdobné polštářky, popřípadě speciální koberec, v ložnici jde spíš o povlečení. V první řadě je důležité, aby se vám dobře spalo, vyberte si proto takový materiál ložního prádla, který je vám nejpříjemnější. Povlečení se vyrábí v mnoha různých materiálových provedeních, z nichž každý má své výhody. Krepové povlečení má zmačkaný efekt, nemusíte jej tedy vůbec žehlit, bavlna je příjemně jemná a všeobecně velmi rozšířená, nabídne vám tedy maximum různých vzorů.

 • Když je v sázce design

  Když je v sázce design

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Celkový dojem z místnosti utváří mnoho různých dílčích prvků, počítají se i maličkosti a detaily, které dokáží celkový dojem pozvednout nebo naopak úplně zničit. Chcete-li bydlet komfortně, stylově a zároveň příjemně, je třeba se soustředit i na detaily a sladit je se zbytkem prostoru. Pokud jde o bytové prvky a doplňky, existuje v dnešní době nepřeberné množství značek renomovaných interiérových návrhářů, kteří vám nabídnou své výtvory, stačí si jen vybrat.

 • Malba nebo tapeta?

  Malba nebo tapeta?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V dnešní době se do módy vrací používání tapet. Tapetování je rychlé, můžete použít jakékoli tapety s vašimi oblíbenými vzory a váš interiér rychle prokoukne z běžné obyčejné šedi. Pokud však nechcete mít na zdech tapety a přesto toužíte po originálně dekorovaných zdech, ještě vám zbývá několik možností. Můžete využít nalepování samolepek, ty jsou k dostání v mnoha různých provedeních, máte na vybranou z mnoha tvarů a barev a vytvoříte tak na vaší zdi zcela originální obraz.

 • 30. 6. 2018 Čtěte více...

  Zejména ve skladech a v prodejnách je zapotřebí mít všechno zboží roztříděné a zařazené tak, abyste je měli vždy po ruce a našli jste rychle přesně to, co potřebujete. Profesionální regálové systémy vám pomohou zlepšit a zpřehlednit skladování ve vaší firmě, dílně i doma.

 • Úložné prostory pokaždé jinak

  Úložné prostory pokaždé jinak

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každá místnost má individuální dispozice, rozměry a možnosti. Záleží na vás, jak tyto možnosti využijete k uspořádání nábytku tak, aby vám vznikl potřebný životní prostor. Máte spoustu věcí, kterým je třeba najít jejich místo? K těmto účelům většinou slouží skříně nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení.

 • Jak vybírat zahradní nábytek

  Jak vybírat zahradní nábytek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V dnešní době existuje na trhu celá řada nejrůznějších typů zahradního nábytku, často lidé volí dřevěný nebo kovový nábytek. Potřebujete-li však zahradní nábytek pro každou příležitost, zvolte unikátní ratanový nábytek. Zahradní nábytek z umělého ratanu na pohled nerozeznáte od přírodního, nabídne vám však mnohem vyšší odolnost vůči vlhkosti i změnám počasí. Díky tomu vydrží velmi dlouho krásný a plně funkční.

 • Estetické doplňky do každého interiéru

  Estetické doplňky do každého interiéru

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Samozřejmě, že v interiéru je vždy nejdůležitější barva stěn, podlahová krytina a nábytek. Osobní kouzlo a útulnost však místnosti dodají až doplňky. Máte-li v pokoji pouze strohý moderní nábytek, může interiér působit sice krásně sladěně, ale poněkud studeně a neosobně.

 • Magnety - univerzální pomocníci

  Magnety - univerzální pomocníci

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Magnetické látky se dnes využívají ve všech odvětvích průmyslu. Při výrobě nejrůznějších produktů se využívají magnetické látky, které pomáhají zdokonalit a usnadnit výrobní proces. I v běžném životě se setkáváme na každém kroku s magnety, ani o jejich přítomnosti často nevíme.

 • Světlo rozjasní každý interiér

  Světlo rozjasní každý interiér

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každý interiér potřebuje dostatek světla. Když ho nemá, vypadá temně a ponuře. Hra světla a stínu je zásadní pro atmosféru v celé místnosti. Abyste měli dostatek světla na práci i zábavu, využívá se nejčastěji centrálního světla v podobě lustru na stropě. Ten může nabývat nejrůznějších podob od kulatého závěsného svítidla, přes křišťálové bohatě zdobené lustry až po jednoduché nástropní lustry.

 • Jak na podlahové topení

  Jak na podlahové topení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Velmi důležitou součástí každého domu je vytápění. V dnešní době existuje celá řada možností, jak realizovat vytápění, stále více domácností se přiklání k podlahovému topení, které nezabírá v interiéru žádné místo a navíc příjemně prohřívá podlahu místností. Jak ale vybrat správné podlahové topení? Elektro obchod Elny.cz vám poradí, specializuje se na prodej elektrického vytápění, termostatů, klimatizací a domácích spotřebičů včetně veškerého příslušenství.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!