• Úložné prostory pokaždé jinak

  Úložné prostory pokaždé jinak

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Každá místnost má individuální dispozice, rozměry a možnosti. Záleží na vás, jak tyto možnosti využijete k uspořádání nábytku tak, aby vám vznikl potřebný životní prostor. Máte spoustu věcí, kterým je třeba najít jejich místo? K těmto účelům většinou slouží skříně nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení.

 • Jak vybírat zahradní nábytek

  Jak vybírat zahradní nábytek

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  V dnešní době existuje na trhu celá řada nejrůznějších typů zahradního nábytku, často lidé volí dřevěný nebo kovový nábytek. Potřebujete-li však zahradní nábytek pro každou příležitost, zvolte unikátní ratanový nábytek. Zahradní nábytek z umělého ratanu na pohled nerozeznáte od přírodního, nabídne vám však mnohem vyšší odolnost vůči vlhkosti i změnám počasí. Díky tomu vydrží velmi dlouho krásný a plně funkční.

 • Estetické doplňky do každého interiéru

  Estetické doplňky do každého interiéru

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Samozřejmě, že v interiéru je vždy nejdůležitější barva stěn, podlahová krytina a nábytek. Osobní kouzlo a útulnost však místnosti dodají až doplňky. Máte-li v pokoji pouze strohý moderní nábytek, může interiér působit sice krásně sladěně, ale poněkud studeně a neosobně.

 • Magnety - univerzální pomocníci

  Magnety - univerzální pomocníci

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Magnetické látky se dnes využívají ve všech odvětvích průmyslu. Při výrobě nejrůznějších produktů se využívají magnetické látky, které pomáhají zdokonalit a usnadnit výrobní proces. I v běžném životě se setkáváme na každém kroku s magnety, ani o jejich přítomnosti často nevíme.

 • Světlo rozjasní každý interiér

  Světlo rozjasní každý interiér

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Každý interiér potřebuje dostatek světla. Když ho nemá, vypadá temně a ponuře. Hra světla a stínu je zásadní pro atmosféru v celé místnosti. Abyste měli dostatek světla na práci i zábavu, využívá se nejčastěji centrálního světla v podobě lustru na stropě. Ten může nabývat nejrůznějších podob od kulatého závěsného svítidla, přes křišťálové bohatě zdobené lustry až po jednoduché nástropní lustry.

 • Jak na podlahové topení

  Jak na podlahové topení

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Velmi důležitou součástí každého domu je vytápění. V dnešní době existuje celá řada možností, jak realizovat vytápění, stále více domácností se přiklání k podlahovému topení, které nezabírá v interiéru žádné místo a navíc příjemně prohřívá podlahu místností. Jak ale vybrat správné podlahové topení? Elektro obchod Elny.cz vám poradí, specializuje se na prodej elektrického vytápění, termostatů, klimatizací a domácích spotřebičů včetně veškerého příslušenství.

 • Jak vybírat spotřebiče

  Jak vybírat spotřebiče

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Nejvíce domácích spotřebičů se umisťuje do kuchyně a koupelny. Vezměme si nejprve koupelnu, zde využijete rozhodně kvalitní pračku, sušičku, kotel pro vytápění a spoustu dalších menších spotřebičů, jako jsou kulma, fén na vlasy, holící strojek apod. Kuchyň je ještě náročnější, zde potřebujete varnou desku s troubou, digestoř, myčku na nádobí, ledničku s mrazákem, mikrovlnnou troubu a další opět menší spotřebiče.

 • Jak vybrat správné povlečení

  Jak vybrat správné povlečení

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Chtěli jste si koupit nové povlečení a nemůžete se rozhodnout, které bude pro vás to nejlepší? Jaký je rozdíl mezi flanelovým, krepovým, saténovým a bavlněným? Kdo se v tom má vyznat? Pomůžeme vám najít správný směr v džungli ložního prádla a nasměrujeme vás k tomu pravému přesně pro vás.

 • Útulný interiér jako ve středomoří

  Útulný interiér jako ve středomoří

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Jak ozvláštnit interiér a přimět ho, aby vypadal jako domy ve středomoří? Je to celkem jednoduché, líbilo se vám na dovolené? Nemůžete se nabažit té skvělé atmosféry a také byste rádi měli doma kousek kouzla přímořského letoviska? To se dá snadno zařídit, stačí k tomu správné vybavení.

 • Není světlo jako světlo

  Není světlo jako světlo

  31. 8. 2018 Čtěte více...

  Světlo je jedním z nejdůležitějších elementů, které potřebujeme k životu. Lidé se již odnepaměti snažili zajistit si světlo i v noci. Nejprve se používal oheň, postupem času se přešlo na svíce a lucerny. Teprve až od roku 1879, kdy Thomas Alva Edison vynalezl první žárovku, svitlo lidstvu na lepší časy. Od té doby mohli lidé pracovat a věnovat se v podstatě jakékoli činnosti i v nočních hodinách.

Nejnovější články

Naši partneři