• Zútulněte království vašich dětí!

  12. 6. 2020 Čtěte více...

  Do jaké postele chcete každý večer ulehat? Realistické motivy nebo jednodušší provedení? Výrazné barvy nebo neutrální? Světové metropole pro milovníky cestování, roztomilá zvířátka pro dívky, nebo silné stroje pro chlapy všech věkových kategorií. Ideální dárek pro vaše děti i pro vás samotné. Přehozy na postel dokážou změnit pokoj a mile překvapit ty nejmenší, kteří milují výrazné motivy a barvy. Na své si přijdou ale i ti starší, kteří chtějí volbou designu svého pokoje ukázat své zájmy.

 • Půjčovna dodávek a mikrobusů

  Půjčte si dodávku

  20. 5. 2019 Čtěte více...

  Už se stalo i vám, že jste potřebovali převézt větší náklad, než se vejde do zavazadlového prostoru vašeho automobilu? Není to příjemné, musíte jet víckrát, což nejen stojí peníze, ale je to také časově náročné. Pokud se stěhujete či pořádáte akci pro více lidí, můžete si pořídit dodávku. Samozřejmě tím nemyslíme, abyste si ji koupili, když ji využijete dvakrát do roka. V takových případech je výhodné si ji jednoduše půjčit.

 • přírodní tapety

  Tapety v přírodním stylu

  3. 8. 2018 Čtěte více...

  Nedávno jsem si pořídila nový byt a dala se do jeho rekonstrukce. Začala jsem od podlahy, ty už mám všude hotové. Nyní přišel čas na stěny. Docela dlouho jsem přemýšlela, jestli pokoje vymalovat nějakými barvami, aby nebyly jen stroze bílé. Nakonec jsem dospěla k rozhodnutí, že nejlépe budou stěny vypadat s bílou v kombinaci s tapetou. Tapety jednak zakryjí různé nedostatky stěn a také je poměrně rychle hotovo. Z tapetování není zdaleka tolik nepořádku jako z malování a v nabídce je velké množství nejrůznějších dekorů, takže si člověk vybere skutečně přesně to, co se mu hodí do interiéru.

 • Podivuhodný svět světel Foscarini

  Podivuhodný svět světel Foscarini

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Design patří ke každodennímu životu, nejen do magazínů o bydlení apod. A vášeň pro design je patrná už při letmém pohledu na svítidla Foscarini. S každým dalším pohledem si budete více a více uvědomovat, že stojíte tváří v tvář něčemu jedinečnému… Proč podlehnout kouzlu svítidel Foscarini? Zapomeňte na racionální důvody, vsaďte na svou intuici, která vám pomůže vybrat originální dekorační svítidlo, které dokonale vyjádří vaši osobnost!

 • Co je Vzdušín.cz

  Co je Vzdušín.cz

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ovzduší je to nejcennější, co v bytech i domech máme, je důležité udržovat jej zdravé a se správnou vlhkostí, abychom i my byli zdraví. Proto je tu internetový obchod Vzdušín.cz, kde si můžete nakoupit nejrůznější přístroje na úpravu ovzduší ve vašem obydlí.

   

   

 • Vybíráme vodovodní baterii do kuchyně

  Vybíráme vodovodní baterii do kuchyně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v každém bytě i domě. Zde se dějí ta kouzla, při kterých vzniká každodenní i sváteční menu. Aby vše v kuchyni běželo hladce, je třeba mít řádné vybavení. Vedle běžných kuchyňských spotřebičů je třeba brát v úvahu rovněž dřez a kuchyňskou baterii. I když už neumýváte ručně denně spousty nádobí, protože máte zajisté myčku, potřebujete mít v kuchyni dřez na oplachování potravin apod. Jak tedy nejlépe vybrat kuchyňskou baterii?  

 • Sprcha v koupelně nesmí chybět

  Sprcha v koupelně nesmí chybět

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chystáte se rekonstruovat vaši koupelnu? Používáte vanu spíš jako sprchu? To je poměrně nepohodlné a nepraktické. V nové koupelně byste zajisté ocenili sprchový kout. Stačí vybudovat odpad a přívod vody do baterie nebo zlikvidovat vanu a použít ty stávající. Není nic jednoduššího než nechat do koupelny umístit nový moderní sprchový box. Budete-li se sprchovat, ušetříte tím, protože oproti koupání ve vaně se vaše spotřeba vody rapidně sníží.

 • Lehátko zahradní a možnosti, kam se hodí

  Lehátko zahradní a možnosti, kam se hodí

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  S naší zahradou jako takovou dnes může souviset skutečně velmi bohatá nabídka různých doplňků. Pokud budeme konkrétní, je to třeba možnost koupě zahradního nábytku. A právě do tohoto segmentu se řadí také dnes tolik oblíbené a vyhledávaná lehátko zahradní. Pokud i vy uvažujete nad jeho koupí, přinášíme vám hned několik tipů, které vám řeknou, kam se lehátka zahradní hodí a proč je využívat.

 • Od deštníků až po slunečníky

  Od deštníků až po slunečníky

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Také vy si potrpíte na skutečnou kvalitu s nádechem luxusu, za kterou jste ochotni si klidně i připlatit? Nekvalitní aušusové výrobky přece nemohou nikoho bavit, když nic nevydrží. Vezměte si třeba obyčejný deštník, nosíte ho v kabelce, abyste se mohla schovat, kdyby náhodou pršelo, jenže co se stane, když prší a fouká vítr? Běžný deštník přežije jeden poryv větru, možná dva a při třetím se otočí a přitom si ohne nebo rovnou zlomí polovinu vzpěr. Holové deštníky jsou o něco pevnější a víc vydrží, ovšem jsou poněkud neskladné. Pravděpodobně takový deštník nebudete nosit každý den v ruce. Chcete-li skutečnou ochranu před deštěm a ne jen jakýsi "lopuch", navštivte firmu Doppler, která se zabývá výrobou deštníků již od roku 1947.  

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!