Půjčte si dodávku

20. 5. 2019
Půjčovna dodávek a mikrobusů

Už se stalo i vám, že jste potřebovali převézt větší náklad, než se vejde do zavazadlového prostoru vašeho automobilu? Není to příjemné, musíte jet víckrát, což nejen stojí peníze, ale je to také časově náročné. Pokud se stěhujete či pořádáte akci pro více lidí, můžete si pořídit dodávku. Samozřejmě tím nemyslíme, abyste si ji koupili, když ji využijete dvakrát do roka. V takových případech je výhodné si ji jednoduše půjčit.

Existují specializované firmy, které mají k dispozici rozsáhlý vozový park a mohou vám půjčit dodávku, mikrobus či minibus pro přepravu nákladu i lidí, jak kdo potřebuje. Půjčení dodávky je vlastně úplně jednoduché, stačí složit vratnou kauci a domluvit se, na jak dlouho vůz potřebujete. U profesionálních firem máte jistotu, že půjčované vozy jsou ve 100% technickém stavu, který je pravidelně kontrolován. Služeb půjčovny dodávek a mikrobusů můžete využít v případě, že potřebujete přestěhovat materiál, přivézt nový nábytek nebo rychle doručit zákazníkovi objednané zboží, když selhal dopravce.

Je možné se domluvit na půjčení automobilu i se šoférem. Pro převoz osob jsou určeny speciální mikrobusy a minibusy, které jsou moderní, pohodlné a vždy vás dovezou na místo určení. Máte fotbalový zápas a potřebujete odvézt tým? Chcete si udělat výlet nebo vás čeká pracovní cesta a vy potřebujete dopravit na letiště? Minibusy jsou ideální pro přepravu více než 4 osob. Pokud si sami netroufáte řídit nebo nemáte dostatečné oprávnění pro řízení tak velkého vozu, můžete si vypůjčit ať už dodávku nebo minibus i s řidičem, který se o vaši dopravu postará. Potřebujete-li se dostat na svatbu včas a pohodlně, objednejte pro sebe i vaše svatebčany minibus i s řidičem. Půjčovna dodávek a mikrobusů Ostrava vám nabídne své široké služby. Neváhejte a využijte možnost zapůjčení dodávky či minibusu za super cenu.

Nejnovější články