Zútulněte království vašich dětí!

12. 6. 2020

Do jaké postele chcete každý večer ulehat? Realistické motivy nebo jednodušší provedení? Výrazné barvy nebo neutrální? Světové metropole pro milovníky cestování, roztomilá zvířátka pro dívky, nebo silné stroje pro chlapy všech věkových kategorií. Ideální dárek pro vaše děti i pro vás samotné. Přehozy na postel dokážou změnit pokoj a mile překvapit ty nejmenší, kteří milují výrazné motivy a barvy. Na své si přijdou ale i ti starší, kteří chtějí volbou designu svého pokoje ukázat své zájmy.

Přicházíme pro vás s velkým výběrem moderních 3D přehozů inspirovanými světovými trendy. Nejmodernější technologie, díky kterým dokážeme vyrobit na dotek jemnou látku, pod kterou budete chtít usínat každý večer i vy sami. Kvalita až na prvním místě, díky tomuto heslu pro vás dokážeme udělat přesně ty luxusní kousky, které byste si mohli přát. Praktický a přitom módní doplněk může potěšit každého bez rozdílu věku i pohlaví. Na své si přijde prostě každý.

Přehozy jsou prošívané, podšité příjemnou látkou. Nic nedokáže dětský pokoj oživit tak, jako módní kousek v podobě správného přehozu. Kombinovat je navíc možné s dalšími kousky, díky kterým můžete sjednotit look jejich pokoje. Závěsy, povlaky na polštáře, to vše ladí k našim přehozům. A zůstat nemusíte jen u toho. Podobně můžete volit barvy samotné výmalby pokoje nebo typů tapety, které oživí každý dětský pokojíček i studentský pokoj. Uděláte tak radost nejen svým ratolestem, ale i vám samotným, když alespoň na chvíli budou udržovat svoje nově postavené království v čistotě.

Pokud se rozhodnete někomu darovat přehoz, je fajn se zamyslet, čím byste mohli dotyčnému udělat radost. Jak vypadá jeho ložnice nebo dětský pokoj a jaký má oblíbené motivy. Zda preferuje výrazné nebo neutrální barvy. Pro lepší představu, jaké možnosti nabízíme, koukněte na stránky: dekorstudio.cz a zútulněte království svých známých nebo vašich dětí.

Nejnovější články