• Jak na podlahové topení

  Jak na podlahové topení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Velmi důležitou součástí každého domu je vytápění. V dnešní době existuje celá řada možností, jak realizovat vytápění, stále více domácností se přiklání k podlahovému topení, které nezabírá v interiéru žádné místo a navíc příjemně prohřívá podlahu místností. Jak ale vybrat správné podlahové topení? Elektro obchod Elny.cz vám poradí, specializuje se na prodej elektrického vytápění, termostatů, klimatizací a domácích spotřebičů včetně veškerého příslušenství.

 • Jak vybírat spotřebiče

  Jak vybírat spotřebiče

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nejvíce domácích spotřebičů se umisťuje do kuchyně a koupelny. Vezměme si nejprve koupelnu, zde využijete rozhodně kvalitní pračku, sušičku, kotel pro vytápění a spoustu dalších menších spotřebičů, jako jsou kulma, fén na vlasy, holící strojek apod. Kuchyň je ještě náročnější, zde potřebujete varnou desku s troubou, digestoř, myčku na nádobí, ledničku s mrazákem, mikrovlnnou troubu a další opět menší spotřebiče.

 • Jak vybrat správné povlečení

  Jak vybrat správné povlečení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chtěli jste si koupit nové povlečení a nemůžete se rozhodnout, které bude pro vás to nejlepší? Jaký je rozdíl mezi flanelovým, krepovým, saténovým a bavlněným? Kdo se v tom má vyznat? Pomůžeme vám najít správný směr v džungli ložního prádla a nasměrujeme vás k tomu pravému přesně pro vás.

 • Útulný interiér jako ve středomoří

  Útulný interiér jako ve středomoří

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Jak ozvláštnit interiér a přimět ho, aby vypadal jako domy ve středomoří? Je to celkem jednoduché, líbilo se vám na dovolené? Nemůžete se nabažit té skvělé atmosféry a také byste rádi měli doma kousek kouzla přímořského letoviska? To se dá snadno zařídit, stačí k tomu správné vybavení.

 • Není světlo jako světlo

  Není světlo jako světlo

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Světlo je jedním z nejdůležitějších elementů, které potřebujeme k životu. Lidé se již odnepaměti snažili zajistit si světlo i v noci. Nejprve se používal oheň, postupem času se přešlo na svíce a lucerny. Teprve až od roku 1879, kdy Thomas Alva Edison vynalezl první žárovku, svitlo lidstvu na lepší časy. Od té doby mohli lidé pracovat a věnovat se v podstatě jakékoli činnosti i v nočních hodinách.

 • 30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nové módní trendy se neustále mění, chcete-li být vždy v centru dění, sledujte nejžhavější novinky. Jaro 2014 přichází s dekoracemi ve východním stylu. Dlouho převládalo v moderních interiérech strohé až studené funkcionalistické vybavení, nyní se však stále častěji objevují barevné kombinace a vzory, ve kterých jasně převládají orientální vlivy.

 • Každá zahrada může být krásná

  Každá zahrada může být krásná

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Už se nemůžete dočkat, až se nastěhujete do nového domu a budete moct vyjít z obývacího pokoje přímo na zahradu na terasu? Terasy, pergoly, garážová stání, altány a ploty, to vše patří k vybavení zahrady a je třeba si rozmyslet, jak bude vaše zahrada uspořádaná, aby se dala co nejlépe prakticky využít.

 • Vybíráme kvalitní nábytek

  Vybíráme kvalitní nábytek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pokud rekonstruujete nebo chcete vybavit váš nový domov nábytkem, je důležité správně vybrat typ nábytku a také materiál. Často si lidé kupují nábytek ve velkých obchodních řetězcích, protože je to vyjde levněji. Ale je to opravdu tak? Nevyplatí se nakonec koupit pořádný nábytek z masivu? Podívejme se na to pragmaticky.

 • Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  Vlhkost v domě či bytě nemusí být trvalá

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Vlhkost je velmi častým problémem mnoha domů a bytů. Ať už to je z důvodu špatné lokality, nebo špatné izolace, vždy jsou následky víceméně stejné, a to objevující se plísně na zdech, nebo jiných místech. Bohužel takové prostředí rozhodně nepřispívá k bezproblémovému bydlení, a pokud máte děti, tak už vůbec ne. Plíseň samozřejmě obsahuje tisíce bakterií, které se mohou i negativním způsobem podepsat na zdraví dětí, i dospělých. Naštěstí však nejsou nutné složité zásahy, a plně stačí použít vhodné odvlhčovače vzduchu.

 • Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  Ručně malovaný obraz? Skvělý dárek k Vánocům!

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Děsíte se blížících se Vánoc a netušíte, kde seženete všechny potřebné dárky pro rodinu a přátele? Máte nejvyšší čas začít nějaké dárky shánět, jelikož čas se chýlí a nákupy na poslední chvíli nejsou nikdy nic příjemného. Přinášejí pouze stres a problémy. I v případě, že začnete vánoční dárky shánět včas, není jednoduché vybrat vždy ten pravý dárek, který potěší a neskončí tak někde ve skříni nebo v krabici. Včasným nákupem ovšem máte možnost nejen nákupu přes internet, ale také k výhodným cenovým akcím.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Zajímáte se o volné byty na prodej Praha 5? Prohlédněte si bytový projekt Britská čtvrť.

 • Firma Oknoplastik vyrábí levná plastová okna s nadstandardní zárukou 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!

 • Kvalitní vchodové dveře značky PERITO vám budou dobře sloužit desítky let.