• Revoluční matrace nejen pro seniory

  Revoluční matrace nejen pro seniory

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kvalitní spánek je nejdůležitější pro dokonalou regeneraci našeho organismu. Proto bychom měli dbát na to, aby naše postel a zejména matrace poskytovala maximální komfort pro dokonalý odpočinek. Proto vám představujeme Kouzelnéspaní.cz, tento internetový obchod přináší revoluční matrace s novými přírodními vlákny STRUTO, které díky svým unikátním vlastnostem podporují proces regenerace organismu.

 • Hebké ručníky z bambusu

  Hebké ručníky z bambusu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V domácnosti je samozřejmě velmi důležitý nábytek, nicméně velkou roli pro pohodlí všech, kteří zde bydlí, hrají také nejrůznější doplňky. Neumím si představit komfortní domácí prostředí bez příjemného povlečení, dekorativních polštářů na pohovce nebo praktických ručníků a utěrek. Zastavme se právě u ručníků. Každý asi zná ty klasické ručníky a osušky z těžkého froté materiálu, který sice výborně saje, ale usušit jej potom trvá poměrně dost dlouho. Pokud rádi vyzkoušíte něco nového, máme pro vás tip. Bambusové ručníky a osušky jsou v současné době převratnou novinkou.

 • Není postel jako postel

  Není postel jako postel

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Postel je nezbytnou součástí každé ložnice. Každý ortoped, neurolog i fyzioterapeut vám řekne, že je velmi důležité spát na skutečně kvalitní posteli. Proto je třeba věnovat výběru postele dostatečnou pozornost. Správná postel se skládá z rámu, který na posteli zaregistrujeme většinou jako první, potom je zde prakticky neviditelný avšak o to důležitější rošt a samozřejmě také matrace.

 • Profesionální ruční nářadí pro každého

  Profesionální ruční nářadí pro každého

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Používáte denně při práci ruční nářadí? V tom případě potřebujete, aby nářadí bylo skutečně z kvalitních materiálů, aby vám vydrželo sloužit co nejdéle. Profesionální ruční nářadí značek WITTE, KNIPEX, BONDHUS a mnoho dalších naleznete v internetovém obchodu D.A.T.cz. Firma D.A.T. se specializuje na dovoz prvotřídního ručního nářadí pro maloobchodní i velkoobchodní prodej. Od firmy WITTE zde můžete zakoupit nejrůznější šroubováky, nástrčkové klíče i bity, samozřejmostí jsou také nejrůznější výhodné sady nářadí. Další značkou je BONDHUS, která se zabývá především výrobou profesionálních T-klíčů a imbusových klíčů. Mezi ruční nářadí, které se velmi často používá, patří také kleště, na výrobu kleští je specialistou firma KNIPEX.

 • Nechte si ulehčit úklid

  Nechte si ulehčit úklid

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Všichni to jistě známe, úklid nikoho zrovna dvakrát nebaví, a tak hledáme většinou nějakou zkratku, ulehčení, nějakého pomocníka. Nemusíte vždy všechno oddřít sami, uklízejte chytře, používejte výrobky Kärcher. Zvláště na podzim chce mít každý vypulírovaný byt nebo dům, přece před Vánoci se ještě musí umýt okna, vyčistit všechny plochy a vysmýčit ve skříních. Komu by se ale chtělo do mytí oken, když je venku mlha nebo nepříjemně fouká? Kdo vám ulehčí práci? Okenní vysavač Kärcher je stvořený pro pohodlné čištění oken bez dřiny. Chcete mít okna jako ze škatulky? Nechcete se dřít v nepohodlném počasí? Vyzkoušejte Aku stěrku Kärcher, čistí rychle, nezanechává šmouhy a špinavou vodu z oken stihne vysát, než vám pokape podlahu. Tohoto šikovného pomocníka si zaručeně zamilujete na první pohled. Pomůže vám také při čištění zrcadla nebo i kachliček.

 • Nechte si vyrobit kvalitní nábytek

  Nechte si vyrobit kvalitní nábytek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Rádi si poležíte v pohodlné krásné posteli? Líbí se vám moderní sedací soupravy a polohovatelná křesla? Potom byste neměli chodit do velkých obchodů s nábytkem. Možná se vám produkty zde budou opticky líbit, vězte však, že se ještě v záruční době nebo těsně po jejím vypršení rozpadnou. Ptáte se, kde tedy koupit nábytek kvalitní a zároveň za přijatelné ceny? Vsaďte na léty ověřenou firmu Nábytek Brno Ustohal.

 • Jak zvolit tu správnou židli

  Jak zvolit tu správnou židli

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ať již do kanceláře nebo jen domů k pracovnímu stolu je potřeba si zvolit dobrou židli, jinak se můžeme brzy setkat s problémy se zády. Především to platí pro ty, kteří mají tzv. sedavé zaměstnání. Potíže ale samozřejmě můžete pozorovat i tehdy, trávíte-li pár minut denně na židli s nevhodnou ergonomií. Běžně rozeznáváme u židlí obecně vzato dva druhy (když pomineme sedací pytle, které neřadím mezi židle) a to jsou židle na kolečkách a stacionární se čtyřmi nohami.

 • Vodovodní baterie

  Vodovodní baterie

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Jakou zvolit vodovodní baterii? Nejdříve je potřeba vybrat si ten správný rozměr, změřte si vzdálenost mezi přívodem teplé a studené vody v případě, že se nejedná tedy o baterii, která např. v kuchyni vychází přímo z kuchyňské linky (zde je přívod řešen dvěma hadičkami). Dále je potřeba si určit ideální délku ramínka baterie a samozřejmě také její tvar. Při instalaci baterie nebo spíše rozvodu je dobré počítat s tím, že např. v kuchyni je potřeba větší manipulační prostor pod vodovodní baterii než třeba na toaletě.

 • Jakou žárovku?

  Jakou žárovku?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Obyčejným žárovkám již odzvonilo a je spíše náhoda, když na některou z nich ještě v obchodě narazíte. Obyčejné žárovky se v současné době už nevyrábějí, a tak se již pouze vyprodávají skladové zásoby. Dlouho se zdálo, že jejich nástupci budou šetřivé žárovky, ale je tomu opravdu tak a nebo je někdo předběhne nebo už předběhl?

 • Kvalitní nábytek na zahradu, který něco vydrží? Co třeba plastový nábytek?

  Kvalitní nábytek na zahradu, který něco vydrží? Co třeba plastový nábytek?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Rádi se obklopujete hezkými věcmi, ale zároveň chcete, aby Vám sloužily co možná nejdéle? Pokud hledáte kvalitní zahradní nábytek za rozumnou cenu, může být řešením plastový zahradní nábytek. Některým lidem se zdá plastový zahradní nábytek na oko tak nějak „obyčejný“. Zapátrali jsme proto pro Vás po plastovém nábytku, který bude lichotit nejen Vaší peněžence, ale také Vašemu oku.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Zajímáte se o volné byty na prodej Praha 5? Prohlédněte si bytový projekt Britská čtvrť.

 • Firma Oknoplastik vyrábí levná plastová okna s nadstandardní zárukou 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!

 • Kvalitní vchodové dveře značky PERITO vám budou dobře sloužit desítky let.