Mezi doplňky patří také povlečení

30. 6. 2018
Mezi doplňky patří také povlečení

Zatímco v obývacím pokoji tvoří doplňky ozdobné polštářky, popřípadě speciální koberec, v ložnici jde spíš o povlečení. V první řadě je důležité, aby se vám dobře spalo, vyberte si proto takový materiál ložního prádla, který je vám nejpříjemnější. Povlečení se vyrábí v mnoha různých materiálových provedeních, z nichž každý má své výhody.

Krepové povlečení má zmačkaný efekt, nemusíte jej tedy vůbec žehlit, bavlna je příjemně jemná a všeobecně velmi rozšířená, nabídne vám tedy maximum různých vzorů. Povlečení z mikrovlákna je hebké a zároveň antialergenní. Satén zase dodává vašemu pokoji luxusní vzhled. Záleží pouze na vašem vkusu, jakému povlečení dáte přednost.

Design je také zcela na vás, někomu vyhovují moderní geometrické vzory, jiným se líbí spíš přírodní jemné motivy, další dávají přednost fotopotiskům. Vyberte si takové povlečení, aby vám ladilo. Je vhodné povlečení doplnit také dekorativními polštářky, které vám pomohou vykouzlit příjemnou atmosféru, někomu také mnohem lépe vyhovují na spaní než velké nadýchané polštáře.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!