Když je v sázce design

30. 6. 2018
Když je v sázce design

Celkový dojem z místnosti utváří mnoho různých dílčích prvků, počítají se i maličkosti a detaily, které dokáží celkový dojem pozvednout nebo naopak úplně zničit. Chcete-li bydlet komfortně, stylově a zároveň příjemně, je třeba se soustředit i na detaily a sladit je se zbytkem prostoru. Pokud jde o bytové prvky a doplňky, existuje v dnešní době nepřeberné množství značek renomovaných interiérových návrhářů, kteří vám nabídnou své výtvory, stačí si jen vybrat.

Hodně se mluví o osvětlení a světle vůbec. Hra světla a stínu hraje často rozhodující roli v celkovém dojmu z interiéru. Není to však jen samotné svítidlo, které je třeba vybrat, důležité jsou také vypínače. Buďte nároční, dotykové vypínače Livolo vás snadno rozmazlí. V současné době, kdy existují LED pásky ovládané pouhým dotykem, můžete mít také dotykové vypínače na hlavní světlo v místnosti. Vypínač může být vybaven také stmívačem, který se postará o snížení či zvýšení intenzity svítidla pouhým dotykem.

Důležitá je funkčnost, ale samozřejmě také design, vše musí spolu ladit a zapadat do sebe, stylové dotykové vypínače Livolo jsou skutečně jedinečné po stránce funkční i estetické, vybírat můžete ze široké škály tvarů, barev a provedení. Každý si zaslouží designový interiér, obzvláště moderní domy a byty jsou zařizovány podle poslední módy a zahrnují nejnovější vychytávky, dotykové vypínače Livolo k nim rozhodně patří.

Vypínače Livolo nejsou jen obyčejné, tuctové vypínače, se kterými se setkáte v každém domě i bytě. Dotykové vypínače z leštěného skla dodají vašemu interiéru nádech luxusu, jsou velmi příjemné na pohled i ovládání, stanou se vaší oblíbenou hračkou, budete se jich chtít stále dotýkat a mazlit se s nimi. Dotykové vypínače Livolo se hodí do jakýchkoliv prostor, kde zajišťují komfortní ovládání svítidla a rovněž vysokou bezpečnost.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!