Malba nebo tapeta?

30. 6. 2018
Malba nebo tapeta?

V dnešní době se do módy vrací používání tapet. Tapetování je rychlé, můžete použít jakékoli tapety s vašimi oblíbenými vzory a váš interiér rychle prokoukne z běžné obyčejné šedi. Pokud však nechcete mít na zdech tapety a přesto toužíte po originálně dekorovaných zdech, ještě vám zbývá několik možností.

Můžete využít nalepování samolepek, ty jsou k dostání v mnoha různých provedeních, máte na vybranou z mnoha tvarů a barev a vytvoříte tak na vaší zdi zcela originální obraz. Když už jsme u obrazů, nemusíte si nechat vymalovat pokoj celý jednou barvou. Šikovný malíř vám namíchá barvu podle vašich představ a vymaluje vám s ní třeba jen jednu stěnu, aby byl váš interiér jiný, nový, zajímavý a originální.

Pokud si představujete něco trochu umělečtějšího, pozvěte si skutečného malíře, který vám přímo na zdi vytvoří zcela originální malbu podle vašich představ. Jste-li zatíženi na nápisy, můžete si je na zeď napsat sami od ruky nebo s pomocí šablon, nic na tom není. Stačí být trochu originální, kreativní a nebát se a váš interiér prokoukne, stane se útulnějším a příjemnějším, navíc v sobě ponese také vaši osobnost a vkus.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!