Jak vybírat zahradní nábytek

30. 6. 2018
Jak vybírat zahradní nábytek

V dnešní době existuje na trhu celá řada nejrůznějších typů zahradního nábytku, často lidé volí dřevěný nebo kovový nábytek. Potřebujete-li však zahradní nábytek pro každou příležitost, zvolte unikátní ratanový nábytek. Zahradní nábytek z umělého ratanu na pohled nerozeznáte od přírodního, nabídne vám však mnohem vyšší odolnost vůči vlhkosti i změnám počasí. Díky tomu vydrží velmi dlouho krásný a plně funkční.

Určitě vás nadchne jednoduchá údržba, zahradní nábytek z umělého ratanu je stálobarevný, nepodléhá žádným změnám působením klimatických vlivů, dokonce ani na zimu nemusíte zahradní ratanový nábytek uklízet, stačí jej pouze přikrýt plachtou. Díky svým vlastnostem se umělý ratan vyznačuje dlouhou životností, předčí hravě i přírodní ratan. Zajímá vás také, jak ratanový nábytek vypadá?

Umělý ratan napodobuje strukturu přírodního ratanu, na pohled je tedy od sebe nerozeznáte. Zahradní ratanový nábytek je vyroben stejně jako z přírodního ratanu, umělý ratan je navíc barevně velmi variabilní a lze z něj vyrobit nábytek libovolného tvaru. Zahradní nábytek obvykle tvoří křesílka a stolky, firma A-PROMAX s.r.o. vám však přináší celou řadu inovativních řešení zahradního nábytku z umělého ratanu. Nabízí ratanová křesla nejrůznějších tvarů, stolky, pohovky, lehátka a mnoho dalších doplňků, které skvěle doplní vaši terasu, zimní zahradu, ale velmi dobře se budou vyjímat také v altánu nebo u bazénu.

Zahradní ratanový nábytek je elegantním řešením zahradního nábytku u každého domu, dodá vaší zahradě styl a vašemu odpočinku nebo párty s přáteli ten nejvyšší komfort. Prohlédněte si i vy zahradní nábytek z umělého ratanu od firmy A-PROMAX s.r.o. a vyberte si atraktivní ratanový nábytek.

Nejnovější články

Naši partneři

  • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

  • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

  • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!