• Jarní úklid

  Jarní úklid

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Když se podíváme z okna, nemůžeme se ubránit jarní náladě. Příroda už ví, že jaro je za dveřmi, stromy se začínají zelenat a kvést, ptáci jsou slyšet prakticky celý den a také sluníčko už se na nás častěji usmívá. Proto i my máme lepší náladu a máme mnohem víc energie než v zimě. A právě nyní je ten nejvhodnější čas na jarní úklid.

 • Zasloužíme si luxusní byt

  Zasloužíme si luxusní byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kdo by si nezasloužil bydlet v luxusním bytě s krásným výhledem a ještě k tomu ve výborné dostupnosti do centra? Takové jsou luxusní byty v Praze od předních developerských společností, které se zaměřují na stavbu nových a renovaci starších bytových komplexů, které rekonstruují tak, aby odpovídaly moderním standardům pro bydlení.

 • Inteligentní řešení úložného prostoru

  Inteligentní řešení úložného prostoru

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pro moderní domov je třeba vymyslet a realizovat různé nápady, které vám ušetří místo. Pokud máte v bytě vysoké stropy, využijte je, osvědčí se vám zejména postele v dětském pokoji na vyvýšené plošině, pod kterou můžete umístit psací stůl nebo hrací koutek. Nemusíte vymýšlet nic složitého, stačí několik běžných kusů nábytku a vše se do pokojíčku vejde.

 • Kupte si byt snů v Praze

  Kupte si byt snů v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Víme, že chtít kupovat pěkný byt v Praze za rozumnou cenu je jako hledat jehlu v kupce sena. Naštěstí jsou vám k dispozici nejrůznější developerské projekty, které si berou za cíl zpřístupnit koupi bytu každému. Najdete zde proto mnoho různých nabídek na prodej bytů v Praze. Byty Konhefr nabízí právě takovou možnost, developerská společnost Konhefr buduje převážně nízkoenergetické bytové domy, které nabízí pohodlné moderní bydlení s nízkými provozními náklady. Proto se Konhefr soustředí na budování nízkoenergetického bydlení s průkazem energetické náročnosti třídy A.

 • Rekonstruujeme byt

  Rekonstruujeme byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  U starších bytů je celkem běžné, že po několika desítkách let obývání jsou už poněkud vybydlené a je potřeba je proto zrenovovat. Rekonstrukce bytu většinou zahrnuje především výměnu jádra. V panelových bytech ještě bývají často původní umakartová jádra, která jsou v dnešní době naprosto nevyhovující, proto je více než vhodné je z bytu odstranit a nahradit zděným jádrem.

 • Vybavujeme kancelář

  Vybavujeme kancelář

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ptáte se, proč by někoho, kdo vlastní byt nebo dům, měl zajímat kancelářský nábytek? Je to jednoduché, kancelářský nábytek není vhodný pouze do kanceláří, často se dá využít velmi dobře také v dětských pokojích, obývacích pokojích apod. Navíc stále přibývá lidí, kteří pracují z domu, a proto potřebují mít doma vlastní pracovnu, tu je vhodné vybavit kvalitním kancelářským nábytkem. Kde jej však sehnat v dobrém stavu a za slušnou cenu?

 • Opravy v domácnosti

  Opravy v domácnosti

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chcete se i vy stát domácím guru, který zná spoustu různých fíglů, jak vylepšit domácnost efektivně a levně? Začněte s těmito úkoly a ušetřete na tom, co můžete snadno udělat sami. Používáte primer? Primer je nátěr na zeď, který pomáhá barevnému nátěru lépe držet. Navíc při použití primeru nemusíte zeď malovat tolikrát, abyste dosáhli sytého barevného odstínu. Nebojte se používat primer, rozhodně se to vyplatí.

 • Rozhodněte se pro byt v Kladně

  Rozhodněte se pro byt v Kladně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Jste singl, máte partnera nebo dokonce čekáte rodinu? Je čas najít si adekvátní bydlení, kam se budete ze zaměstnání rádi vracet. Mělo by to být v dobrém dosahu do zaměstnání, abyste do práce nemuseli dojíždět každý den dvě hodiny. Zároveň však určitě oceníte spíš klidnější prostředí, kde máte možnost relaxovat, odpočívat a nerušeně sportovat. Takové možnosti vám nabízí společnost Oxes Kladno, která realizuje prodej nových bytů. Tyto byty vznikají v rámci bytového projektu GARDEN PARK Kladno Kročehlavy, který se v současné době nachází již ve druhé etapě výstavby.

 • Zařizujeme byt

  Zařizujeme byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pokud jste si právě koupili byt, než začnete cokoli dělat, měli byste si v klidu sednout a nejprve rozmyslet, co všechno budete chtít a moct rekonstruovat. Některé byty jsou v perfektním stavu a stačí jen nově vymalovat a můžete se začít stěhovat. Ostatní byty většinou vyžadují různý stupeň rekonstrukce provést. Důležité je neztratit hlavu a nezačít všechno likvidovat jedno přes druhé.

 • Když víno chutná

  Když víno chutná

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pro zachování těch nejlepších vlastností vína je velmi důležitý způsob jeho skladování. Vinné sklípky jsou ideální volbou, víno je zde uchováváno při ideální teplotě, která pozitivně ovlivňuje ten správný buket vína. Bohužel ne každý si může dovolit vybudovat si doma vinný sklípek. Nebydlíte-li na jižní Moravě, musíte se bez sklípku obejít. Jak tedy však doma skladovat víno tak, aby neztratilo jiskru a výtečnou charakteristickou chuť?

Nejnovější články

Naši partneři