• Dveře pro vaši ochranu

  Dveře pro vaši ochranu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Když se večer podíváte na zprávy v televizi, zjistíte, že v naší republice žije spousta zlodějů, násilníků a dalších živlů, před kterými byste měli chránit sebe, vaši rodinu a také majetek. V dnešní době existuje již velké množství možností, jak vybudovat doma bezpečnostní systém. Chcete zabránit zlodějům, aby vám vykradli dům nebo byt? Chcete se doma cítit bezpečněji? Pořiďte si kvalitní bezpečnostní dveře.

 • Na horko platí klimatizace

  Na horko platí klimatizace

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Vzpomínáte na horké léto, kdy vás doma přes noc trápila vysoká teplota a vy jste nemohli spát? A jak bylo příjemně v kanceláři, kde máte klimatizaci? Firma Midea vám nabízí řešení v podobě nástěnné klimatizace do bytu.

 • Kupujeme nový byt v Praze

  Kupujeme nový byt v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Najít si správné bydlení, to není žádná legrace, člověk musí zvážit mnoho úhlů pohledu, než si vybere, kde bude chtít strávit většinu života. Každý má samozřejmě vlastní nároky, a tak se mu líbí jiné projekty. Praha je centrem nejrůznějších projektů, které se zabývají rekonstrukcí nebo vybudováním nových bytů a domů pro spokojené bydlení jednotlivců, párů i rodin s dětmi. Je na každém, aby si vybral vhodné bydlení, které bude vyhovovat právě jemu. Novostavby Praha jsou řešením pro každého, kdo má v Praze práci a chce bydlet v dobrém dosahu do centra a přitom nepotřebuje bydlet přímo na Václaváku. Novostavby Praha nabízí luxusní byty v okrajových částech Prahy, kde je stále výborná dostupnost do centra, kde však už je zároveň mnohem větší klid a je to kousek do přírody.

 • Stylové byty v Praze

  Stylové byty v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Máte zaměstnání v Praze a hledáte zde proto bydlení? V rámci Prahy můžete najít mnoho různých projektů, které mají za cíl poskytnout dostatek prostoru k bydlení jednotlivcům, rodinám s dětmi i párům. Pokud si sami sebe nedokážete představit, jak se staráte o dům, vsaďte raději na luxusní byt. Představujeme vám nejnovější projekt komplexu bytových jednotek Bella Vita, který vznikl přestavbou viniční usedlosti ze 17. století. Bella-vita.cz, vás naučí umění žít a bydlet.

 • Kupujeme nízkoenergetický byt

  Kupujeme nízkoenergetický byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Mnozí lidé chtějí šetřit, kde se jen dá. Patříte-li k nim i vy, nemyslete si, že ušetříte tím, že budete bydlet v podnájmu. Raději uvažujte nad vlastním bydlením. Jistě, na začátku je třeba větší investice nebo půjčky, ale až bydlení splatíte, budete platit už jen za energie. Proto se vyplatí myslet nízkoenergeticky. Je to jednoduché, nízkoenergetické byty, které staví společnost Konhefr, vám umožní bydlet stylově a zároveň úsporně.

 • Příjemné bydlení v Praze

  Příjemné bydlení v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Do Prahy přichází mnoho lidí za prací, ti všichni však potřebují někde bydlet. V Praze je zřejmě pro většinu lidí nejpraktičtější byt v klidnější části města, ale v místech, odkud je dobrá dostupnost do centra a kde naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Zličín je velmi vyhledávanou lokalitou díky ideálním životním podmínkám, všechno máte na dosah a přitom zde není takový ruch. Právě Zličín vám nyní nabídne nový developerský projekt Trio residence. Jedná se o unikátní projekt tří bytových domů, které tvoří moderní a klidné prostředí pro bydlení.

 • Kvalitní řemeslné práce

  Kvalitní řemeslné práce

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každý, kdo bydlí, potřebuje čas od času služby profesionálních řemeslníků. Samozřejmě nejvíce ve fázi stavby potřebujete elektrikáře, zedníky, obkladače, pokrývače či klempíře a mnoho dalších odborných řemeslníků. Kde je ale sehnat? Potřebujete zkušené profesionály, kteří umí pracovat samostatně na zadaném úkolu, a přesně takové najdete na poptávkovém portálu Fajnpoptávka.cz.

 • Jak získat peníze na stavbu

  Jak získat peníze na stavbu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Spíš výjimečně se najdou lidé, kteří si nemusí brát hypotéky na stavbu nebo koupi domu či bytu. Většina nemá k dispozici tak velký balík peněz, ze kterého by dokázali dům koupit, postavit nebo rekonstruovat, proto hledají pomoc u finančních ústavů. V dnešní době jsou lidé zvyklí si půjčovat peníze na vánoční dárky a mnohdy si berou půjčky i na jídlo. Hypoteční produkty, úvěry a stavební spoření proto nabízí mnohé peněžní ústavy. Kdo se však má v tom množství produktů vyznat? Potřebujete poradit? Vyzkoušejte společnost GEPARD FINANCE, která se zabývá finančním poradenstvím v oblasti zřízení hypotéky, refinancování hypotéky, pojištění a stavebního spoření.

 • Pořiďte si vestavěné skříně na míru

  Pořiďte si vestavěné skříně na míru

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Máte malý byt a spoustu potřebných předmětů, které nemáte kam dát? Vaši situaci mohou vyřešit vestavěné skříně. I v malém bytě se najdou výklenky, které můžete využít pro uskladnění málo používaných věcí nebo nakoupených zásob. Jde jen o to, prostor správně využít. Proto existuje hned několik možností, jak uspořádat vnitřní strukturu vestavěné skříně, abyste mohli využít veškeré volné místo do posledního centimetru.

Nejnovější články

Naši partneři