• Žula na pracovní desku

  Žula na pracovní desku

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ten, kdo si myslel, že někde na zahradě má velké kameny, tak se plete. Také jsem si myslel, že máme, ale byl jsem vedle. Sháněli jsme s manželkou žulovou desku do kuchyně a to, co jsme viděli v různých firmách, nás naprosto fascinovalo. Pro žulu platí pravidla, která u běžné pracovní desky neplatí. Mezi ty základní patří především to, že sám člověk desku opravdu nezvedne :), o tom jsem se přesvědčil já sám i moje záda.

 • Jak rychle prodat byt

  Jak rychle prodat byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každému se může stát, že se ocitne v tíživé finanční situaci a je nucen prodat byt, dům nebo jinou nemovitost, kterou vlastní. V takovém případě je velmi důležitá rychlost prodeje, jenže ne vždy lze za požadovanou cenu prodat nemovitost tak rychle, jak byste si představovali. Nápomocny vám mohou být realitní kanceláře, které nemovitosti jako byty, domy nebo kancelářské prostory nabízí denně. Ani tak však není rychlý prodej zaručen. Nemáte-li tedy sami čas inzerovat prodej bytů nebo domů na vlastní pěst na internetu, obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou.

 • Průvodce osvětlení v ložnici II

  Průvodce osvětlení v ložnici II

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V minulém článku jsme si řekli základní zásady, jak vybírat osvětlení do ložnice. Dnes přidáme další užitečné rady, díky kterým si pořídíte dokonalé svítidlo do ložnice i vy. Více je více Pokud je příliš mnoho světla soustředěno pouze do jednoho místa, je toto světlo značně oslňující. Příjemnější je použít více světelných zdrojů s nižším příkonem. Nejčastěji se v ložnicích využívá centrální stropní svítidlo a k tomu lampičky na nočních stolcích nebo stojací lampa u postele.

 • Průvodce osvětlení v ložnici

  Průvodce osvětlení v ložnici

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V každé místnosti je důležité osvětlení, v ložnici je však poměrně ošemetné, jaká svítidla zvolit. Někdy potřebujete vidět a jindy je zase vítáno intimnější osvětlení. Protože ložnici nepoužíváte pouze na spaní, ale pro řadu dalších aktivit, je třeba zvolit adekvátní osvětlení. Na spaní by byla ideální tmavá místnost, ale příliš málo světla brání dalším aktivitám. Osvětlení ložnice se pohybuje od základních až po odvážné až dramatické. Jak to tedy vyřešit? Jaké jsou rady odborných designerů?

 • Aktuální developerské projekty

  Aktuální developerské projekty

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Bydlení je jednou ze základních lidských potřeb, bydlet potřebuje každý. Obzvlášť velká poptávka po bydlení je ve velkých městech, kam se stěhují lidé z celé republiky v naději, že zde najdou práci. To potom znamená, že se zvyšuje poptávka po bytech, přičemž nabídka většinou poněkud pokulhává. Proto fungují takové developerské společnosti jako Star Group, které se zaměřují na přestavbu starších nemovitostí nebo výstavbu zcela nových podle moderních požadavků. Nejvíce takových projektů najdeme v Praze, příkladem mohou být třeba Nové Chabry. Jedná se o zbrusu novou bytovou zástavbu na Praze 8 Nové Chabry, kde během dvou týdnů vypukne již druhá etapa tohoto úspěšného projektu.

 • Jak na útulnou ložnici

  Jak na útulnou ložnici

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Spousta lidí si myslí, že když mají malé místnosti, potřebují pokud možno malý, až minimalistický nábytek. Takže si koupí postel, přidají malý hezoučký polštář a to je všechno. Ale to je škoda, není třeba se bát vyplnit prostor i většími kusy nábytku. Další se snaží, aby malá místnost vypadala co největší. Důležité však je uvědomit si, kolik prostoru je k dispozici, a maximálně ho využít.

 • Chceme bydlet stylově

  Chceme bydlet stylově

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  15 apartmánů, bazén, sauna, ostraha. Připomíná vám to ubytování někde v přímořském letovisku? Mohlo by být, ale chyba lávky, my máme na mysli zbrusu nový developerský projekt revitalizace starobylé historické viniční usedlosti ze 17. století. Projekt je nazván Bella Vita, naleznete zde 15 bytů o různých dispozicích podle potřeby, Bella Vita nabízí pohodové a komfortní bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

 • Spokojené bydlení za Prahou

  Spokojené bydlení za Prahou

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ne každý chce bydlet přímo v Praze, zejména v centru bývá i v nočních hodinách pěkně rušno, což nevyhovuje každému. Na druhou stranu, pokud jste zaměstnaní v Praze a potřebujete se sem denně dopravovat, není zrovna praktické bydlet daleko. Ideálním kompromisem je najít si bydlení v okrajových částech města a na periferii. Zde máte šanci, že budete mít vše po ruce a že se snadno dostanete také do přírody. Developerský projekt byty Jinočany nabízí dokonalé řešení vašeho bydlení mimo Prahu, avšak v jejím blízkém dosahu.

 • Nebydlete nudně

  Nebydlete nudně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Bez barev si už mnozí z nás bydlení nedovedou ani představit. Možná si ještě vzpomenete na doby dávno minulé, kdy byly moderní bílé stěny s barevnými vzory nanášenými válečkem, ty později vystřídaly čisté bílé stěny a dnes jsou v módě naopak křiklavě barevné stěny. Barvy ovlivňují naše pocity a také nálady. Správně zvolené barvy v interiéru dovedou člověku pomoci relaxovat, povzbudit ho nebo naopak zase uklidnit.

 • Mezihoří nebo Barrandov Hills

  Mezihoří nebo Barrandov Hills

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Říkáte si, že je nemožné najít v Praze byt za příznivou cenu, s dobrou dostupností do centra a přitom v klidné lokalitě? Dokážeme vám, že to jde. V dnešní době, kdy poptávka po bytech v Praze neustále roste, přichází mnoho developerů s inovativními řešeními, která se týkají stavby nových objektů, ale také stále častěji jsou využívány domy stávající, které jsou rekonstruovány tak, aby vyhovovaly standardům moderního bydlení.

Nejnovější články

Naši partneři