Přeměňte společné jídlo v zážitek

30. 6. 2018
Přeměňte společné jídlo v zážitek

Každá chvíle, kterou můžete strávit s rodinou, je výjimečná, když už si dáte práci a uvaříte skvělé jídlo, chcete si jej také náležitě vychutnat. Abyste si jej vychutnat mohli, potřebujete mít odpovídající prostor, kterým bude vaše jídelna.

V menších bytech se jídelní kout situuje běžně do kuchyně, jinde naleznete jídelní stůl v obývacím pokoji. Je však důležité jídelní kout odlišit a alespoň trochu oddělit od zbytku domácnosti, abyste si každé jídlo mohli skutečně vychutnat. Na stylu i barvách záleží. Nepůsobí dobře, pokud je jídelna tmavá, chce to použít určitě bílé nebo světlé zdi a umístit jídelní kout nejlépe blízko okna.

Výběr nábytku záleží pouze na vás, měli byste však použít určitě takový, který se bude hodit ke zbytku interiéru. Velmi praktické jsou pestré omyvatelné ubrusy, které, zejména máte-li malé děti, zachytí rozlitou tekutinu a nepustí ji k dřevěné desce stolu. Často se používá také sklo. Pro oživení přidejte nějaké květiny nebo obrázky na zeď, abyste se v jídelně cítili opravdu dobře, měla by působit vesele a svěže. Pokud se vám to povede, budete v jídelně rádi trávit společné chvíle u skvělého jídla.

Nejnovější články

Naši partneři