Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

30. 6. 2018
Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

Chcete se osamostatnit a začít bydlet ve svém? Chtěli jste původně stavět dům, ale netroufáte si? Pokud nemáte dostatek času a nejste zrovna domácí kutil, bude vás starost o dům zanedlouho obtěžovat. Dům vyžaduje spoustu péče, která je vykoupena zpravidla zahradou za domem, o kterou se však také musíte postarat.

Pro mnoho lidí je tedy bydlení v bytě mnohem jednodušší. Byt vám poskytne k bydlení spoustu prostoru, přitom je mnohem nenáročnější na údržbu a jakékoli opravy. Nicméně jde o to, jak najít vhodný byt. Nejprve doporučujeme prohlédnout si různé inzertní servery na internetu, nemusíte hned jít do realitní kanceláře, kde po vás budou chtít provizi z prodeje. Mezi nejoblíbenější patří bezpochyby Bezrealitky.cz a také Bazos.cz, další inzeráty přímo od prodejců naleznete někdy také na Sreality.cz, ale zde už inzerují často i realitní kanceláře.

V dnešní době již lidé prodávají své byty a obecně jakékoli nemovitosti sami bez účasti třetích stran a většinou se přímo s majitelem dohodnete lépe než s realitním makléřem. Byt koupený přímo od majitele vás zpravidla také vyjde mnohem levněji a budete mít i méně papírování. Teprve pokud jste na internetu sami na nic vhodného nenarazili, obraťte se na realitní kancelář, která vám určitě pomůže najít vhodný byt.

Nejnovější články

Naši partneři