Revoluční matrace nejen pro seniory

30. 6. 2018
Revoluční matrace nejen pro seniory
Kvalitní spánek je nejdůležitější pro dokonalou regeneraci našeho organismu. Proto bychom měli dbát na to, aby naše postel a zejména matrace poskytovala maximální komfort pro dokonalý odpočinek. Proto vám představujeme Kouzelnéspaní.cz, tento internetový obchod přináší revoluční matrace s novými přírodními vlákny STRUTO, které díky svým unikátním vlastnostem podporují proces regenerace organismu.

STRUTO jsou lehká 100% přírodní vlákna, která se vyznačují výbornou tvarovou stálostí, prodyšností a absorpcí vlhkosti. Tato přírodní vlákna jsou zdravotně a ekologicky nezávadná a dobře recyklovatelná. Proč se vlákna STRUTO používají do matrací? Díky svému přírodnímu složení mají velmi pozitivní vliv na zdraví. Matrace s obsahem STRUTO vláken prokazatelně zmírňují migrény, působí na močové cesty a ledviny, pomáhají při terapii nervových i gynekologických potíží, dále jsou prospěšné také při léčbě revmatu, astmatu, alergií a řadě dalších běžných nemocí.

Tyto speciální matrace obsahují dále velký podíl vlny, která má skvělé termoizolační vlastnosti, pohlcuje vlhkost, kterou vyprodukuje lidské tělo, odvádí ji do okolního prostředí a tím vzniká příjemné suché teplo. Kouzelnéspaní.cz představuje revoluční matrace obsahující tato speciální přírodní vlákna STRUTO. Tyto matrace jsou vysoce pevné, prodyšné a odolné proti proležení, pro snadné vstávání jsou matrace doplněny zpevněnými okraji s obsahem polyuretanové pěny s vyšší objemovou hmotností. Matrace jsou vybaveny samozřejmě také originálním potahem, který nabízí optimální regulaci teploty, vlhkosti a je vybaven také antibakteriální úpravou. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci, potah tak můžete jednoduše sejmout a vyprat.

Dopřejte i vy vašemu tělu maximální komfort a pohodlí při spaní, nové matrace s revolučními přírodními vlákny STRUTO vám zaručí maximální regeneraci po dobu vašeho spánku. Spolehněte se na léčivý dotek přírody.

Nejnovější články

Naši partneři