Vybíráme kvalitní nábytek

30. 6. 2018
Vybíráme kvalitní nábytek

Pokud rekonstruujete nebo chcete vybavit váš nový domov nábytkem, je důležité správně vybrat typ nábytku a také materiál. Často si lidé kupují nábytek ve velkých obchodních řetězcích, protože je to vyjde levněji. Ale je to opravdu tak? Nevyplatí se nakonec koupit pořádný nábytek z masivu? Podívejme se na to pragmaticky.

Pokud si vyberete nábytek z dřevotřísky, který je opatřen dýhou, vypadá sice krásně a je poměrně levný, nicméně jeho životnost je také přímo úměrně kratší. Stačí do takového kusu nábytku něčím tvrdším narazit a dýha se hned odloupne. A to vůbec nemluvím o tom, co by se stalo, kdybyste na takový nábytek třeba něco vylili. Nábytek z masivu je oproti tomu velmi trvanlivý a odolný.

Masivní dřevo vydrží

Jako děti jsme měli v pokoji komody z masivu a i po letech komody vypadají stále stejně, i když jsme jim dávali pořádně zabrat. Chcete-li skutečně kvalitní nábytek, vyplatí se zainvestovat do masivu. Právě třeba komody jsou velmi praktické v dětských pokojích pro uskladnění hraček nebo najdou využití také jako prádelník. V ložnici se menší komody používají jako noční stolky nebo taktéž jako prádelníky či toaletní stolky. Komody z masivu však využijete také v obývacím pokoji k doplnění obývací stěny nebo v jídelně jako příborník. Komody z masivu mají široké využití, jsou moderní, elegantní a především praktické. Rozhodněte se i vy pro nábytek z masivu, který vám dlouho vydrží.

Potřebujete-li vybavit ložnici, vyberte si šatní skříně z masivu, pravé dřevo dodá vašemu interiéru příjemnou atmosféru a provoní jej přírodní vůní dřeva. Šatní skříně zpravidla nejsou zrovna malých rozměrů, když už je dopravíte na místo, věříte, že vám vydrží sloužit dlouhá léta. U dřevěných skříní si tím můžete být jistí. Nakupujte i vy kvalitní nábytek z masivu od italských designerů, spolehněte se na kvalitu a dlouhou životnost.

Nejnovější články

Naši partneři