Hebké ručníky z bambusu

30. 6. 2018
Hebké ručníky z bambusu
V domácnosti je samozřejmě velmi důležitý nábytek, nicméně velkou roli pro pohodlí všech, kteří zde bydlí, hrají také nejrůznější doplňky. Neumím si představit komfortní domácí prostředí bez příjemného povlečení, dekorativních polštářů na pohovce nebo praktických ručníků a utěrek. Zastavme se právě u ručníků. Každý asi zná ty klasické ručníky a osušky z těžkého froté materiálu, který sice výborně saje, ale usušit jej potom trvá poměrně dost dlouho. Pokud rádi vyzkoušíte něco nového, máme pro vás tip. Bambusové ručníky a osušky jsou v současné době převratnou novinkou.

Připadá vám divné, že by se ručníky vyráběly z bambusu? Nemusí, pro výrobu ručníků a tkanin vůbec se v dnešní době již poměrně běžně používají bambusová vlákna. Bambusový ručník vás ohromí svou savostí, v porovnání s klasickým bavlněným ručníkem je jeho savost až 4 x vyšší. Bambusová vlákna jsou naprosto přírodní, proto jsou velmi dobře snášena i alergiky. Díky přirozenému složení nabídnou navíc svým uživatelům přirozenou antibakteriální odolnost.

Když si představíte bambus, asi počítáte s tím, že bambusový ručník bude tuhý a nepoddajný, opak je však pravdou. Bambusová vlákna dodávají tkanině vedle extrémní savosti navíc i jemnost a hebkost. Zaručeně budou velmi příjemné vaší pokožce, už na první dotek si je zamilujete. Ručník z bambusu vám tak nabídne něco navíc. Vedle svých praktických vlastností jsou ručníky z bambusu také velmi estetické, prodávají se v různých barvách, velikostech i provedeních. Vyberte si tedy i vy bambusový ručník s ozdobně vyšívanou bordurou.

Internetový obchod Bambusová-móda.cz vám nabídne skutečně velký výběr výrobků z bambusových vláken, můžete si zde zakoupit bambusový ručník, osušku, ale také oblečení s podílem bambusových vláken. Tak neváhejte a vyzkoušejte revoluční bambusové ručníky a objevte jejich kouzlo i vy.

Nejnovější články

Naši partneři