• Klimatizaci můžete mít i v bytě

  Klimatizaci můžete mít i v bytě

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V parných dnech bývá ve městech skutečné peklo, budovy i chodníky sálají teplo a je zde skutečně nesnesitelně, v přírodě je mnohem příjemněji. Co je vám to však platné, když máte k dispozici pouze čtyři stěny vašeho bytu? Řešením, jak se v bytě neupéct, je klimatizace. Pokud se rozhlédnete na sídlišti po zdech domů, uvidíte, kolik bytů již dnes má zabudovanou klimatizační jednotku.

 • Kování pro skleněné dveře

  Kování pro skleněné dveře

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Skutečně designové interiérové dveře není jednoduché vybrat. Do každého interiéru se nehodí dřevěné dveře, často máme dřevěnou podlahu, dřevěný nábytek a pokoj by chtěl nějak odlehčit, prosvětlit, proto jsou ideální volbou skleněné dveře. Pro optické oddělení jídelny od obývacího pokoje lze využít skleněné stěny s libovolným designovým dekorem. Použijete-li v interiéru celoskleněné dveře, bude se místnost zdát hned větší. Celoskleněné dveře vyrobené z kaleného skla jsou v podstatě nerozbitné a velmi praktické.

 • Zařizujeme ložnici

  Zařizujeme ložnici

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V ložnici jsou dominantní zejména postele. Pokud chcete zařizovat ložnici rodičů, budete pravděpodobně chtít manželskou postel. Ta může být z libovolného materiálu, velmi oblíbené jsou dřevěné postele, ale často se využívají také kovové, čalouněné, kombinované nebo vyrobené třeba z palet. Fantazii se meze nekladou, tvar, barva a zdobení postele je zcela individuální, záleží pouze na vás, jak má postel vypadat. Potom přichází na řadu šatní skříně, které by měly ladit s materiálem postele. Stačí zvolit potřebnou velikost skříně tak, aby se vám do ložnice vešla a zároveň byla dost prostorná pro vaši garderóbu.

 • Exekuce může být i výhodná

  Exekuce může být i výhodná

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V dnešní době se nestává tak zřídka, že někdo upadne do dluhů, insolvence a nepříznivou finanční situaci potom musí řešit exekuce. To samozřejmě není nikdy příjemné. Přesto se jedná na druhou stranu o příležitost pro ty, kteří by se jinak ke kvalitní nemovitosti nedostali. Dražby nemovitostí jsou výhodným způsobem, jak si můžete i vy opatřit dům, byt nebo i jinou nemovitost, jako jsou chata, chalupa nebo zahrada, o které jste vždy snili. Velkou výhodou je, že v dané lokalitě díky exekuci a následné dražbě nemovitosti můžete nemovitost získat velmi výhodně.

 • Nechceme se péct ve vlastní šťávě

  Nechceme se péct ve vlastní šťávě

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Koho by neunavovalo horko, když je venku skoro 35 stupňů ve stínu a do vašeho bytu zrovna svítí celé odpoledne? Navíc v zástavbě je obvykle ještě hůř, protože teplo sálá z vyhřátých zdí domů, chodníků a silnic. Co dělat, aby se člověk ve vlastním bytě neuvařil? Otevřít okna většinou nepomáhá, vzduch se ani nehne. Jednou z možností jsou ventilátory, které ale po místnostech stejně honí jen teplý vzduch, nebo můžete přikročit k radikálnějšímu řešení a pořídit klimatizaci.

 • Kdo vám usnadní stěhování

  Kdo vám usnadní stěhování

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Zejména ve větších městech je poměrně běžné, že se lidé často stěhují. Častým důvodem je migrace za zaměstnáním, špatné podmínky k bydlení nebo lepší nabídka. V dnešní hektické době však jen málokdo má čas na to, aby si všechny věci zabalil a odvezl osobně, starší lidé nebo samotní jednotlivci to také nemají zrovna lehké. Pro takové případy však existují firmy, které se specializují na stěhování a s ním spojené další služby. Potřebujete-li pomoci se stěhováním bytu, domu nebo třeba i kanceláře, kontaktujte odborníky v oboru, firma Podrazil je tu pro vás a nabízí vám své dlouholeté zkušenosti se stěhováním v Praze i po celé České republice.

 • Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

  Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chcete se osamostatnit a začít bydlet ve svém? Chtěli jste původně stavět dům, ale netroufáte si? Pokud nemáte dostatek času a nejste zrovna domácí kutil, bude vás starost o dům zanedlouho obtěžovat. Dům vyžaduje spoustu péče, která je vykoupena zpravidla zahradou za domem, o kterou se však také musíte postarat.

 • Co všechno nabízí developerské společnosti na území Prahy?

  Co všechno nabízí developerské společnosti na území Prahy?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pražský trh s nemovitostmi je velmi pestrý a různorodý. Ať už máte zájem o jakýkoliv druh projektu, vždy dostanete nabídku mnoha variant k porovnávání. Důležité pak je vybrat ten správný, ve kterém budete žít. Developerských společností na pražském trhu je opravdu mnoho. Některé se specializují jen na některé druhy staveb. Ty opravdu kvalitní developeři vám ale nabízí různé druhy projektů tak, abyste si mohli vybrat na jediném místě.

 • Zájem o družstevní byty v Praze stoupá

  Zájem o družstevní byty v Praze stoupá

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V Praze je nabídka volných bytů opravdu rozmanitá a velká. Velkou a pestrou nabídku ovšem netvoří pouze množství volných bytů, ale především jejich rozmanitost. Každý z nás má zájem o jiný druh bydlení. Pokud se zaměříme na byty, někteří z nás mají zájem o koupi bytu do osobního vlastnictví, jiní vyhledávají spíše podnájem bytů a další chtějí družstevní byty. O družstevní byty je v posledních letech zájem opravdu zvýšený.

 • Jak na koupi bytu v Praze

  Jak na koupi bytu v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V Praze se neustále spousta lidí stěhuje, někteří do Prahy, jiní z Prahy a další po Praze. Neustále se tedy mění trh s byty, byty se uvolňují a zase plní a často kolují z ruky do ruky. Někteří lidé mají rádi ruch, takoví potom hledají byt v centru Prahy, odkud mají všude blízko a snadno a rychle se všude dostanou. Daní za to je však trocha pohodlí, klidu a čerstvého vzduchu. Bydlíte-li na Praze 1 a chcete do přírody, musíte vyjet nejdříve z Prahy, abyste našli kousek lesa. Prodej bytů Praha se soustředí na zájem klientů, proto v realitních kancelářích najdete nabídky na prodej bytů v centru i v okrajových částech Prahy, aby měl každý příležitost najít si spokojené bydlení pro sebe i svou rodinu.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!