• Nechceme se péct ve vlastní šťávě

  Nechceme se péct ve vlastní šťávě

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Koho by neunavovalo horko, když je venku skoro 35 stupňů ve stínu a do vašeho bytu zrovna svítí celé odpoledne? Navíc v zástavbě je obvykle ještě hůř, protože teplo sálá z vyhřátých zdí domů, chodníků a silnic. Co dělat, aby se člověk ve vlastním bytě neuvařil? Otevřít okna většinou nepomáhá, vzduch se ani nehne. Jednou z možností jsou ventilátory, které ale po místnostech stejně honí jen teplý vzduch, nebo můžete přikročit k radikálnějšímu řešení a pořídit klimatizaci.

 • Kdo vám usnadní stěhování

  Kdo vám usnadní stěhování

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Zejména ve větších městech je poměrně běžné, že se lidé často stěhují. Častým důvodem je migrace za zaměstnáním, špatné podmínky k bydlení nebo lepší nabídka. V dnešní hektické době však jen málokdo má čas na to, aby si všechny věci zabalil a odvezl osobně, starší lidé nebo samotní jednotlivci to také nemají zrovna lehké. Pro takové případy však existují firmy, které se specializují na stěhování a s ním spojené další služby. Potřebujete-li pomoci se stěhováním bytu, domu nebo třeba i kanceláře, kontaktujte odborníky v oboru, firma Podrazil je tu pro vás a nabízí vám své dlouholeté zkušenosti se stěhováním v Praze i po celé České republice.

 • Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

  Jak sehnat byt za přijatelnou cenu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chcete se osamostatnit a začít bydlet ve svém? Chtěli jste původně stavět dům, ale netroufáte si? Pokud nemáte dostatek času a nejste zrovna domácí kutil, bude vás starost o dům zanedlouho obtěžovat. Dům vyžaduje spoustu péče, která je vykoupena zpravidla zahradou za domem, o kterou se však také musíte postarat.

 • Co všechno nabízí developerské společnosti na území Prahy?

  Co všechno nabízí developerské společnosti na území Prahy?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Pražský trh s nemovitostmi je velmi pestrý a různorodý. Ať už máte zájem o jakýkoliv druh projektu, vždy dostanete nabídku mnoha variant k porovnávání. Důležité pak je vybrat ten správný, ve kterém budete žít. Developerských společností na pražském trhu je opravdu mnoho. Některé se specializují jen na některé druhy staveb. Ty opravdu kvalitní developeři vám ale nabízí různé druhy projektů tak, abyste si mohli vybrat na jediném místě.

 • Zájem o družstevní byty v Praze stoupá

  Zájem o družstevní byty v Praze stoupá

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V Praze je nabídka volných bytů opravdu rozmanitá a velká. Velkou a pestrou nabídku ovšem netvoří pouze množství volných bytů, ale především jejich rozmanitost. Každý z nás má zájem o jiný druh bydlení. Pokud se zaměříme na byty, někteří z nás mají zájem o koupi bytu do osobního vlastnictví, jiní vyhledávají spíše podnájem bytů a další chtějí družstevní byty. O družstevní byty je v posledních letech zájem opravdu zvýšený.

 • Jak na koupi bytu v Praze

  Jak na koupi bytu v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V Praze se neustále spousta lidí stěhuje, někteří do Prahy, jiní z Prahy a další po Praze. Neustále se tedy mění trh s byty, byty se uvolňují a zase plní a často kolují z ruky do ruky. Někteří lidé mají rádi ruch, takoví potom hledají byt v centru Prahy, odkud mají všude blízko a snadno a rychle se všude dostanou. Daní za to je však trocha pohodlí, klidu a čerstvého vzduchu. Bydlíte-li na Praze 1 a chcete do přírody, musíte vyjet nejdříve z Prahy, abyste našli kousek lesa. Prodej bytů Praha se soustředí na zájem klientů, proto v realitních kancelářích najdete nabídky na prodej bytů v centru i v okrajových částech Prahy, aby měl každý příležitost najít si spokojené bydlení pro sebe i svou rodinu.

 • Přeměňte společné jídlo v zážitek

  Přeměňte společné jídlo v zážitek

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každá chvíle, kterou můžete strávit s rodinou, je výjimečná, když už si dáte práci a uvaříte skvělé jídlo, chcete si jej také náležitě vychutnat. Abyste si jej vychutnat mohli, potřebujete mít odpovídající prostor, kterým bude vaše jídelna. V menších bytech se jídelní kout situuje běžně do kuchyně, jinde naleznete jídelní stůl v obývacím pokoji. Je však důležité jídelní kout odlišit a alespoň trochu oddělit od zbytku domácnosti, abyste si každé jídlo mohli skutečně vychutnat.

 • Jak sehnat byt ve Zlíně

  Jak sehnat byt ve Zlíně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Sehnat bydlení není žádný med, to víme asi všichni. Dnes však existuje celá řada možností, kde můžete shánět třeba byty ve Zlíně. Stále ještě existují tištěné realitní rubriky, kde naleznete velké množství inzerátů na prodej i pronájem bytů podle příslušné lokality. V dnešní době mnohem modernější cestou, jak najít ten pravý byt pro vás, jsou internetové realitní portály, které inzerují poptávky a nabídky z oblasti nemovitostí. Pokud vám jde o byty ve Zlíně, stačí si zvolit příslušnou lokalitu a dostanete seznam volných nemovitostí k prodeji či pronájmu ve Zlíně.

 • Jarní úklid

  Jarní úklid

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Když se podíváme z okna, nemůžeme se ubránit jarní náladě. Příroda už ví, že jaro je za dveřmi, stromy se začínají zelenat a kvést, ptáci jsou slyšet prakticky celý den a také sluníčko už se na nás častěji usmívá. Proto i my máme lepší náladu a máme mnohem víc energie než v zimě. A právě nyní je ten nejvhodnější čas na jarní úklid.

 • Zasloužíme si luxusní byt

  Zasloužíme si luxusní byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kdo by si nezasloužil bydlet v luxusním bytě s krásným výhledem a ještě k tomu ve výborné dostupnosti do centra? Takové jsou luxusní byty v Praze od předních developerských společností, které se zaměřují na stavbu nových a renovaci starších bytových komplexů, které rekonstruují tak, aby odpovídaly moderním standardům pro bydlení.

Nejnovější články

Naši partneři