• Sedací souprava do vašeho obýváku

  Sedací souprava do vašeho obýváku

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chcete někam posadit svou velkou rodinu, početné příbuzenstvo nebo partu přátel? Půjdete pravděpodobně do obývacího pokoje, kde je nejvíc místa. Sem se skvěle hodí sedací souprava, která nabízí dostatek místa k sezení. Někdo si sice potrpí na židle, křesla či sedací vaky, pravdou ale je, že většina z nás se ráda natáhne večer k televizi, což vám židle zpravidla neumožní. Proto majitelé bytů i rodinných domů volí raději sedací soupravy. Rohová sedací souprava je velmi praktická, můžete vybírat moderní sedačky v mnoha různých provedeních, k dispozici jsou vám nejrůznější tvary i materiály čalounění.  

 • Jaké výhody vám dají plastová okna a jak o ně pečovat?

  Jaké výhody vám dají plastová okna a jak o ně pečovat?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Zejména staré byty a domy potřebují v dnešní době rekonstrukci, a to zejména co se týče izolace. Ceny energií se neustále zvyšují, a proto se investice do zateplení zpravidla vrátí během několika let. Důležitou součástí takové rekonstrukce jsou i okna, v dnešní době nejčastěji okna plastová. Proč majitelé domů volí právě tento typ oken? Jaké mají výhody a jak je o ně potřeba pečovat?

 • Luxent – luxusní nemovitosti v Praze

  Luxent – luxusní nemovitosti v Praze

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Nebaví vás bydlet v tuctovém bytě v Praze, kterých jsou po celém městě miliony? Rádi byste se odlišili, měli něco lepšího, stylového, neobvyklého? Pokud jde o byt, můžete vsadit na některý z moderních developerských projektů. V mnoha okrajových lokalitách se staví zcela nové bytové domy i rodinné domy, které jsou jako stvořené pro klidné bydlení. Pokud však dáváte přednost ruchu velkoměsta, vězte, že ani o nové byty v centru Prahy není nouze.

 • Krásné zelené záhony kdykoli a kdekoli

  Krásné zelené záhony kdykoli a kdekoli

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Již ve starověku lidé začali řešit nedostatek vláhy pro pole a záhony. Zejména v Egyptě či Babylonu dovedli závlahové systémy k dokonalosti. Od té doby se technologie zavlažování neustále rozvíjí a dnes si můžete pořídit moderní zavlažování pro vaše záhony i trávník. Profesionální závlahový systém má největší výhodu v tom, že zavlažuje rovnoměrně potřebnou plochu, nastavíte si dobu, kdy má závlahový systém zalévat, aby rostliny vodu přijímaly v nejvhodnější dobu. Po nainstalování se už o systém zavlažování nemusíte starat.  

 • Klimatizaci si můžete i půjčit

  Klimatizaci si můžete i půjčit

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Když začnou v létě parné dny, je příjemné, pokud se můžete zchladit. V zaměstnání může příliš velké horko znamenat ztrátu koncentrace a celkové snížení pracovní výkonnosti. Proto je vhodné zejména v kanceláři mít k dispozici klimatizaci, která vám zajistí mnohem příjemnější prostředí, kde se vám bude lépe soustředit na práci. Pořídit si klimatizaci je ale poměrně nákladná záležitost, navíc velká horka bývají v poslední době pouze pár dní v roce. Vyplatí se tedy vyhazovat peníze zrovna za klimatizaci?  

 • Když je zapotřebí vybrat okna

  Když je zapotřebí vybrat okna

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Okna jsou důležitou součástí každého domu i bytu. Budete po rekonstrukci potřebovat nová? Je třeba, abyste už věděli, jak by měla okna vypadat. Nejčastěji se používají okna s designovou folií, která dodává oknům barvu. Můžete mít dekor dřeva, bílá okna nebo barevná dle vašeho výběru. Barva je důležitá nejen zvenku, ale také zevnitř. Budete-li chtít, aby místnosti vypadaly větší, zvolte z vnitřní strany okna bílá a barvu pouze z vnější strany. Dále je třeba vybrat kliky, nejčastěji jsou bílé, ale elegantní jsou rovněž stříbrné.

 • Realitní kancelář může být i dobrý sluha

  Realitní kancelář může být i dobrý sluha

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Všude na internetu najdete, jak si lidé stěžují na realitní kanceláře a realitní makléře, kteří jim to či ono při koupi nemovitosti zatajili. Není to však tak trochu i jejich vlastní vina? Je přece jasné, že realitní kanceláře chtějí vydělat, a tak se občas stane, že makléř při prohlídce něco opomene zájemci říct. Ten si však musí uvědomit svoji odpovědnost a na všechno se důkladně vyptat, vše si prohlédnout a také následně prolustrovat. Každý si musí udělat vlastní obrázek, jak o nemovitosti, tak o těch, kteří ji nabízí.  

 • Jak zútulnit byt

  Jak zútulnit byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Moderní interiéry často působí poněkud neútulně, někdy až stroze a studeně. Jak je tedy zjemnit a přizpůsobit tak, aby se vám zde dobře bydlelo? Není to tak těžké, chce to trochu bytového textilu v příjemných barvách, které máte rádi. Mohou to být záclony nebo závěsy na oknech, velmi dobře vypadají také dekorativní polštářky na židlích nebo na pohovce. Jen pozor, ať to nepřeženete s barvami, je lepší držet se jednoho barevného schématu, ať nemáte potom doma příliš velkou divočinu.

 • Zápach v lednici? Zatočte s ním!

  Zápach v lednici? Zatočte s ním!

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Při otevření lednice zamoří celou kuchyni nebývalý smrad? Český výrobce kuchyní Le Bon přináší užitečné tipy, co dělat a jak zápachu předcházet. 

  Nejedna babička poradí dát do ledničky talířek s jednou sodou. Mnohdy však tento trik nestačí. 

  Aby byla lednice čistá, voňavá a plná dobrého jídla, je třeba dodržovat určité zásady.

 • Doma je vždy příjemně

  Doma je vždy příjemně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Udržet doma příjemnou teplotu a svěží vzduch není v zimě žádný zvláštní problém. Prostě si zatopíte, aby vám bylo teplo, a trochu vyvětráte, aby se dovnitř dostal čerstvý vzduch, a je to. V létě to však může být mnohem složitější.

   

   

  Obzvlášť v parných dnech není jednoduché udržet doma chladné klima. Zejména ve velkých městech, kde z nahřátých ulic teplo sálá ještě dlouho do noci a byty se podobají skleníkům, je nezbytné situaci efektivně řešit.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!