• Klimatizaci si můžete i půjčit

  Klimatizaci si můžete i půjčit

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Když začnou v létě parné dny, je příjemné, pokud se můžete zchladit. V zaměstnání může příliš velké horko znamenat ztrátu koncentrace a celkové snížení pracovní výkonnosti. Proto je vhodné zejména v kanceláři mít k dispozici klimatizaci, která vám zajistí mnohem příjemnější prostředí, kde se vám bude lépe soustředit na práci. Pořídit si klimatizaci je ale poměrně nákladná záležitost, navíc velká horka bývají v poslední době pouze pár dní v roce. Vyplatí se tedy vyhazovat peníze zrovna za klimatizaci?  

 • Když je zapotřebí vybrat okna

  Když je zapotřebí vybrat okna

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Okna jsou důležitou součástí každého domu i bytu. Budete po rekonstrukci potřebovat nová? Je třeba, abyste už věděli, jak by měla okna vypadat. Nejčastěji se používají okna s designovou folií, která dodává oknům barvu. Můžete mít dekor dřeva, bílá okna nebo barevná dle vašeho výběru. Barva je důležitá nejen zvenku, ale také zevnitř. Budete-li chtít, aby místnosti vypadaly větší, zvolte z vnitřní strany okna bílá a barvu pouze z vnější strany. Dále je třeba vybrat kliky, nejčastěji jsou bílé, ale elegantní jsou rovněž stříbrné.

 • Realitní kancelář může být i dobrý sluha

  Realitní kancelář může být i dobrý sluha

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Všude na internetu najdete, jak si lidé stěžují na realitní kanceláře a realitní makléře, kteří jim to či ono při koupi nemovitosti zatajili. Není to však tak trochu i jejich vlastní vina? Je přece jasné, že realitní kanceláře chtějí vydělat, a tak se občas stane, že makléř při prohlídce něco opomene zájemci říct. Ten si však musí uvědomit svoji odpovědnost a na všechno se důkladně vyptat, vše si prohlédnout a také následně prolustrovat. Každý si musí udělat vlastní obrázek, jak o nemovitosti, tak o těch, kteří ji nabízí.  

 • Jak zútulnit byt

  Jak zútulnit byt

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Moderní interiéry často působí poněkud neútulně, někdy až stroze a studeně. Jak je tedy zjemnit a přizpůsobit tak, aby se vám zde dobře bydlelo? Není to tak těžké, chce to trochu bytového textilu v příjemných barvách, které máte rádi. Mohou to být záclony nebo závěsy na oknech, velmi dobře vypadají také dekorativní polštářky na židlích nebo na pohovce. Jen pozor, ať to nepřeženete s barvami, je lepší držet se jednoho barevného schématu, ať nemáte potom doma příliš velkou divočinu.

 • Zápach v lednici? Zatočte s ním!

  Zápach v lednici? Zatočte s ním!

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Při otevření lednice zamoří celou kuchyni nebývalý smrad? Český výrobce kuchyní Le Bon přináší užitečné tipy, co dělat a jak zápachu předcházet. 

  Nejedna babička poradí dát do ledničky talířek s jednou sodou. Mnohdy však tento trik nestačí. 

  Aby byla lednice čistá, voňavá a plná dobrého jídla, je třeba dodržovat určité zásady.

 • Doma je vždy příjemně

  Doma je vždy příjemně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Udržet doma příjemnou teplotu a svěží vzduch není v zimě žádný zvláštní problém. Prostě si zatopíte, aby vám bylo teplo, a trochu vyvětráte, aby se dovnitř dostal čerstvý vzduch, a je to. V létě to však může být mnohem složitější.

   

   

  Obzvlášť v parných dnech není jednoduché udržet doma chladné klima. Zejména ve velkých městech, kde z nahřátých ulic teplo sálá ještě dlouho do noci a byty se podobají skleníkům, je nezbytné situaci efektivně řešit.

 • Jak správně rozvrhnout koupelnu

  Jak správně rozvrhnout koupelnu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V tomto článku nastíním několik důležitých bodů týkajících se návrhu koupelny. Jako první a nejdůležitější věc byste měli popřemýšlet, zda budete chtít mít v koupelně sprchový kout nebo vanu. V případě klasické vany je situace poměrně jasná, ale pokud chcete mít sprchový kout, je třeba myslet i na další věci.

   

  Sprchový kout je sice výborný, ale čas od času přeci vanu potřebujeme např. při praní. Proto se nám nabízí několik řešení, ale každé má své pro a proti. 

 • Chodník nebo tráva?

  Chodník nebo tráva?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kdo bydlíte na sídlištích, jistě budete vědět, o čem mluvím. V poslední době se stále více zastavují i poslední zelené plochy. Je to opravdu tak nutné? Potřebujeme od každého domu změť chodníků a různých zkratek na úkor alespoň nějaké zeleně?

 • EcoCity Malešice

  EcoCity Malešice

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Lidé, kteří nežijí v Praze se obvykle dělí do dvou skupin. Jednu tvoří ti, kteří by v Praze nikdy žít nechtěli, druzí by chtěli moc, ale nemají na to prostředky. Nebo si to alespoň myslí. Nicméně v současné době probíhá v Praze, především na periferiích, výstavba nových bytových i rodinných domů, kde jsou ceny bytových jednotek více než příznivé. Jedná se o okrajové části Prahy, často jsou to třeba byty Malešice, které nabízí velmi příjemné prostředí pro bydlení.  

 • Kam pro nový nábytek do ložnice

  Kam pro nový nábytek do ložnice

  30. 6. 2018 Čtěte více...

   

  Ložnice je místnost, která slouží především ke každodennímu odpočinku. K tomu potřebujete především kvalitní postel, rošt a matraci. Co se týká postele, manželská lože se vyrábí nejčastěji ze dřeva, čalouněné nebo kovové, záleží pouze na vás, zda dáte přednost vzdušnému vzhledu nebo potřebujete spíš úložné prostory. Dřevo je velmi moderní materiál, pomáhá udržovat v místnosti příjemné klima. Opticky vypadá velmi dobře a vydrží dlouho a spolehlivě sloužit. Nábytek Magenta vám nabídne celou řadu různých provedení dřevěných manželských postelí, stačí si dokoupit rošt a matraci a bude se vám spát jako v bavlnce.  

Nejnovější články

Naši partneři