Klimatizaci můžete mít i v bytě

30. 6. 2018
Klimatizaci můžete mít i v bytě

V parných dnech bývá ve městech skutečné peklo, budovy i chodníky sálají teplo a je zde skutečně nesnesitelně, v přírodě je mnohem příjemněji. Co je vám to však platné, když máte k dispozici pouze čtyři stěny vašeho bytu? Řešením, jak se v bytě neupéct, je klimatizace.

Pokud se rozhlédnete na sídlišti po zdech domů, uvidíte, kolik bytů již dnes má zabudovanou klimatizační jednotku. Zjistíte, že málo jich není. Lidé se nechtějí doma pařit, chtějí zde mít příjemné klima, kde se zchladí i za největších veder. Nejefektivnějším řešením je zónová klimatizace, která je dostatečně výkonná, že dokáže uchladit celou domácnost.

Přechodným řešením může být i mobilní klimatizace, ta však nedisponuje takovým výkonem a je schopna vychladit na obyvatelnou teplotu pouze jednu místnost, navíc mobilní klimatizace je poměrně hlučná, takže vás za chvíli začne obtěžovat. Bydlíte-li i vy v bytě a nechcete už v létě přežívat ve třiceti stupních, pořiďte si do bytu klimatizaci a užívejte si příjemnějšího klimatu.

Nejnovější články

Naši partneři