Exekuce může být i výhodná

30. 6. 2018
Exekuce může být i výhodná

V dnešní době se nestává tak zřídka, že někdo upadne do dluhů, insolvence a nepříznivou finanční situaci potom musí řešit exekuce. To samozřejmě není nikdy příjemné. Přesto se jedná na druhou stranu o příležitost pro ty, kteří by se jinak ke kvalitní nemovitosti nedostali. Dražby nemovitostí jsou výhodným způsobem, jak si můžete i vy opatřit dům, byt nebo i jinou nemovitost, jako jsou chata, chalupa nebo zahrada, o které jste vždy snili. Velkou výhodou je, že v dané lokalitě díky exekuci a následné dražbě nemovitosti můžete nemovitost získat velmi výhodně.

Nemovitosti se začínají dražit vždy od předem určené vyvolávací ceny, přesto se většinou tyto nemovitosti vydraží za dvě třetiny jejich běžné tržní ceny. Může se také stát, že se nemovitost v prvním kole dražby vůbec nevydraží, potom její cena může klesnout až na polovinu obvyklé ceny. Láká vás tato možnost? Rádi byste se osamostatnili a pořídili si vlastní dům nebo byt? Dražby nemovitostí vám v tom mohou výrazně pomoci. Existuje hned několik dražebních portálů, kde se uskutečňují dražby nemovitostí zabavených v rámci exekuce, o aktuální nabídce nemovitostí se vždy můžete předem informovat.

Chcete i vy zkusit štěstí? Obraťte se na internetový portál Dražby-exekuce-nemovitosti.eu, kde naleznete vždy aktuální informace. Chcete-li se zúčastnit dražby nemovitosti, je třeba splnit několik podmínek, mezi jinými platí minimální věková hranice pro účast v dražbě dovršení věku 18 let a složení dražební jistoty, která je vám v případě nevydražení nemovitosti vrácena. Dražby nemovitostí probíhají podle dražební vyhlášky vždy na předem určeném místě, kde se sejdou dražitelé nebo prostřednictvím internetu. Zaujaly vás dražby nemovitostí? Pokud i vy máte zájem zkusit, zda získáte výhodně vyhlédnutou nemovitost, navštivte internetový portál dražby-exekuce-nemovitosti.eu a dozvíte se víc.

Nejnovější články

Naši partneři