Vyměňte umakart za zděné jádro

30. 6. 2018
Vyměňte umakart za zděné jádro

V dobách, kdy se stavěly panelové domy, byl umakart vysoce ceněným moderním materiálem, ze kterého se vyráběla bytová jádra. Ty časy už jsou však dávno pryč a všichni jsme už poznali také jejich nevýhody. Umakartová jádra často po čase začnou plesnivět, nejsou nijak vzhledná ani prostorná, o zvukové izolaci nemluvě. Proto se mnozí obyvatelé bytů v panelových domech rozhodují pro nahrazení starého umakartového jádra novým zděným. Rekonstrukce bytového jádra vyžaduje odstranění nejprve toho starého, je třeba jej tedy vybourat a na jeho místě vybudovat nové zděné příčky, které vytvoří koupelnu a WC.

Nevíte si rady, jak by vaše koupelna měla vypadat? Potřebujete poradit? Obraťte se na odborníky na rekonstrukce koupelny, kuchyně i celého bytu. Rekonstrukce v libovolném rozsahu začíná vždy individuální konzultací přímo na místě. Je třeba domluvit nové dispozice, materiály, ze kterých se bude stavět, zařízení a samozřejmě časový a cenový harmonogram. Potom už mohou práce začít, po vyjmutí starého bytového jádra, je třeba nejprve postavit nové příčky, potom dojde ke kompletní výměně vodoinstalace a odpadů, následuje natažení nové elektroinstalace a případně vzduchotechniky. Nyní je možné již připravit a dokončit podlahy, dále obklady a probíhá také osazení vybavení koupelny jako sprchového koutu, vany, WC, umyvadla a ostatního vybavení a doplňků.

Jakmile je vše kompletní a řádně odzkoušeno, můžete již vaše nové bytové jádro začít plně využívat. Nejčastěji je výhodné, pokud rekonstrukce proběhne na klíč, takže se o nic nemusíte starat, pouze na začátku vyjádříte své požadavky a potom už se o samotnou rekonstrukci nemusíte starat, ušetříte si tak spoustu starostí. Profesionální firma na rekonstrukce bytů, bytových jader a kuchyní Pavel Vácha vám nabídne komplexní služby pro rekonstrukci vašeho bydlení tak, aby vyhovovalo vašim požadavkům a zároveň splňovalo všechny moderní trendy. Pozvěte si na rekonstrukci vašeho bytu opravdové specialisty.

Nejnovější články

Naši partneři