• Pražské byty bez realitky

  Pražské byty bez realitky

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Rádi byste bydleli v Praze v pěkném, pokud možno novém bytě? Potom máte dvě možnosti, jak jej získat. Můžete navštívit realitní kancelář, která vám za provizi najde a zprostředkuje prohlídku a poté i samotnou koupi bytu. Spousta lidí má však z jednání s realitními makléři neblahé zkušenosti, mnohým se stalo, že jim prodali byt, který již majitele měl, nebo byli jiným způsobem ošizeni o nemalé peníze. Proto se stále více lidí od realitních kanceláří distancuje a hledají nemovitost na vlastní pěst.

 • Bezpečnostní dveře

  Bezpečnostní dveře

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Možná ještě důležitější než u rodinných domů je bezpečnost u bytů. Vždyť ve městech na sídlištích stále dochází ke krádežím. Je proto důležité se chránit, některé bytové domy přistoupily na opatření v podobě vchodových dveří otevíraných speciálním čipem. I přes toto zabezpečení se však zloději umí dostat, proto nešetřete a pořiďte si do bytu bezpečnostní dveře. Nebudou vás stát o mnoho víc než běžné kvalitnější dveře, poslouží však mnohem lépe. Můžete je opatřit bezpečnostním zámkem, který jen tak někdo neotevře. Bezpečnostními dveřmi nemůžete nic pokazit, naopak získáte větší bezpečnost pro váš majetek i vaše zdraví, neotálejte tedy a pořiďte si i vy bezpečné dveře.

 • Jak si správně vybrat nemovitost

  Jak si správně vybrat nemovitost

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ne každý má zbytečné miliony na koupi nemovitosti, proto je důležité zajistit si kvalitní financování. Naneštěstí český finanční trh není zrovna nakloněn těm, kteří se v problematice pouze málo vyznají, proto budete možná potřebovat pomoc s protříděním vhodných finančních produktů. Realitní portál Realitnírevoluce.cz vám poskytne potřebnou pomoc v oblasti financování nemovitostí.

 • Dekorace do bytu

  Dekorace do bytu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Aby váš byt působil útulně a zabydleně, je třeba použít bytové dekorace. Své o vašem vkusu a osobnosti vypoví textilní doplňky. Řeč je samozřejmě o záclonáchm závěsech, voálech, dekoračních polštářích a dalších nezbytnostech. Záclony jsou velmi variabilní, můžete si pořídit dlouhé, krátké, vzorované nebo hladké. Záleží pouze na vašem vkusu, jaké si vyberete. Voály mohou sloužit k zastínění okna jako náhrada záclony i závěsu, vyrábí se v bílém i barevném provedení. Velmi moderní jsou krešované voály, které jsou zvláštní svým mačkaným vzhledem. Chcete-li váš interiér doplnit stylově, pořiďte si originální voál z kvalitního materiálu.

 • Půdní vestavba - moderní a stylové bydlení

  Půdní vestavba - moderní a stylové bydlení

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V nejednom z bytových i rodinných domů dřímá nevyužitý půdní prostor, který by mohl sloužit jako samostatná bytová jednotka. V současné době je k mání stále více nápaditě uspořádaných prostorů, které by jinak chátraly, je-li půda přestavěna na byt, poslouží jako příjemné a zároveň moderní útočiště pro jednotlivce, mladé páry i rodiny s dětmi. Půdní byty jsou charakteristické svým uspořádáním. Často se jako designového prvku používá střešní krov, který místnostem dodává jedinečné kouzlo. To ovlivňuje architekturu natolik, že se proto v půdních bytech hojně využívá dřevo, které dodává pocit tepla a celý prostor zútulňuje.

 • Vybíráme vchodové i interiérové dveře

  Vybíráme vchodové i interiérové dveře

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Dveře jsou velmi důležitou součástí interiéru i exteriéru každého domu i bytu. I vy se přece chcete doma cítit bezpečně, vsaďte proto na vysoce kvalitní bezpečnostní dveře. Nemusíte se bát, že by bezpečnostní dveře byly nevzhledné, od obyčejných interiérových dveří se liší tím, že mají kovové jádro, které je kryto plastem či dřevěnou dýhou, aby dveře na první pohled vypadaly elegantně. Bezpečnostní dveře lze ještě vylepšit pozinkovaným plechem, který z běžných bezpečnostních dveří udělá protipožární dveře.

 • Jak se staví sen

  Jak se staví sen

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ve velkých městech je neustálý nedostatek bytových jednotek, proto se často najdou developeři, kteří koupí volné parcely, postaví bytové domy či rodinné domky a tyto nové jednotky potom prodávají. Pro developera je to samozřejmě výhodné, jak je to však výhodné pro potenciální kupce?

 • Vyměňte umakart za zděné jádro

  Vyměňte umakart za zděné jádro

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  V dobách, kdy se stavěly panelové domy, byl umakart vysoce ceněným moderním materiálem, ze kterého se vyráběla bytová jádra. Ty časy už jsou však dávno pryč a všichni jsme už poznali také jejich nevýhody. Umakartová jádra často po čase začnou plesnivět, nejsou nijak vzhledná ani prostorná, o zvukové izolaci nemluvě. Proto se mnozí obyvatelé bytů v panelových domech rozhodují pro nahrazení starého umakartového jádra novým zděným. Rekonstrukce bytového jádra vyžaduje odstranění nejprve toho starého, je třeba jej tedy vybourat a na jeho místě vybudovat nové zděné příčky, které vytvoří koupelnu a WC.

 • Dítě v bytě

  Dítě v bytě

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Také si brzy dovezete domů ten radostný uzlíček s vaším novorozencem a chtěli byste se s někým poradit, jak uspořádat nově vaši domácnost? Inu vězte, že dokud vaše miminko nepoleze a nebude všude rozhazovat věci, které najde a na které dosáhne, tolik změn zase potřeba nebude. Nejdůležitější jsou tři – dětská postýlka, dále pak místo, kde budete vaše dítko přebalovat, a místo, kde se bude koupat. Jinak žádné zásadní změny v interiéru nejsou nutné, novorozenci nejsou nároční na prostor, takže jim postačí bohatě roh obývacího pokoje nebo kuchyně, zkrátka tam, kde se nejčastěji pohybujete také vy, abyste měli dítě stále na očích.

 • Pražákům je hej

  Pražákům je hej

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Je běžnou praxí, že ve větších městech kupují developerské firmy pozemky nebo i starší domy, které potom přestaví na bytové domy nebo zde vybudují zcela nové objekty. Největší boom zažívá stavitelství právě v Praze, kde mají developeři nejvíce možností a je zde po bydlení také největší poptávka. Jedním z aktuálních developerských projektů, který se týká Prahy Žižkov, je Alfarezidence. Jedná se o výstavbu nových bytových domů, které nabízí luxusní bydlení v klidné pražské čtvrti Žižkov.

Nejnovější články

Naši partneři

 • Hledáte nový byt či dům v Praze? Prohlédněte si aktuální nabídku developerských projektů v Praze od renomované společnosti Finep.

 • Firma Oknoplastik vyrábí vchodové dveře z plastu, hliníku i dřeva. Na plastové dveře získáte navíc nadstandardní záruku 40 let!

 • Chcete levně vylepšit vzhled vašeho interiéru? Doporučujeme využít moderní tapety na zeď!