• Vybíráme koupelnové doplňky

  Vybíráme koupelnové doplňky

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Co nesmí chybět v žádné koupelně, to jsou zejména držáky na ručníky, vodovodní baterie, dále kelímky na zubní kartáčky nebo dávkovače mýdla. Na trhu existuje celá řada různých výrobců a dodavatelů, kteří vám nabídnou celé sety těchto doplňků, aby spolu všechny ladily. Otázkou je, kde je koupit nejvýhodněji. Nejjednodušší je obejít vybraná koupelnová studia, kde doplňky uvidíte na vlastní oči a potom si na internetu vyhledejte už konkrétní produkty, které se vám líbily a objednejte si je on-line. 

 • Omítka s dlouhou životností

  Omítka s dlouhou životností

  30. 6. 2018 Čtěte více...

   

  Stavíte-li dům, chcete, aby byla jeho životnost co možná nejdelší, což zahrnuje samozřejmě i dílčí části. Jednou z nich je také omítka, která je namáhaná venkovními vlivy, takže je třeba vybírat takovou, která za několik málo měsíců neoprýská. Vedle dlouhé životnosti se od omítky vyžaduje také vysoká dekorativní úroveň. Chcete-li skutečnou kvalitu, vyberte si minerální šlechtěnou omítku brizolit. Nikdy jste o ní neslyšeli? Garantuji vám, že jste jich ale spoustu viděli, možná ji znáte pod pojmem škrábaná omítka. Už jste doma? Tak vidíte, brizolit je tedy tvrdá cementová omítka, která je pojmenovaná podle místa vzniku – Horní Bříza blízko Plzně.  

 • Proč revitalizovat panelový dům

  Proč revitalizovat panelový dům

  30. 6. 2018 Čtěte více...

   

  Panelové domy se stavěly v průběhu minulého režimu po celé republice, prakticky ve všech středně velkých městech a dokonce i některá menší městečka jsou jimi vyzbrojena. Za léta užívání je už většina bytů rekonstruována, panelové domy si však zaslouží i celkovou rekonstrukci. Revitalizace panelových domů obvykle spočívá ve výměně oken, balkonů, zateplení fasády a nanesení nové omítky.  

 • Kam dávat špinavé prádlo

  Kam dávat špinavé prádlo

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Každý den máte v domácnosti špinavé prádlo, za celý týden se ho nahromadí celá kupa. Pokud ho nebudete mít kam dávat, bude se vám všude válet bez ladu a skladu a překážet. Proto je výhodné vymyslet pro špinavé prádlo jedno místo, kam se bude ukládat. Obvykle to bývají speciální koše v koupelně. Jejich podoba ale může být různá, od plastových košů, které vypadají jako odpadkové koše, přes nejrůzněšjí proutěné až po vestavěné koše na prádlo v koupelnové skříňce.

 • Jak si usnadnit úklid domu a bytu?

  Jak si usnadnit úklid domu a bytu?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Úklid domácnosti patří k našim dennodenním povinnostem. Jak uklidit byt nebo dům, abyste se cítili opravdu útulně, ale přitom neztráceli uklízením dlouhé hodiny? Máme pro vás několik tipů, jak si usnadnit uklízení! Kvalitní čisticí prostředky jsou základ Abyste si úklid domácnosti co nejvíce usnadnili, je třeba používat kvalitní čisticí prostředky. Na vaše podlahy, koberce, okna a další části bytu si můžete vybrat uklízecí chemii nejrůznějších značek. Kvalitní výrobci úklidových prostředků využívají systém dělení podle barev, díky němuž se můžete snadno zorientovat v tom, na co je který přípravek vhodný. Jak funguje dělení podle barev:

 • 30. 6. 2018 Čtěte více...

  Při pohledu na ten váš ztrácíte všechny iluze? Rozhodněte se tedy pro důkladnou rekonstrukci a vezměte vše od podlahy. Nové bytové jádro, koupelna, kuchyň, dětský pokoj, omítky uspokojí vaše představy. Konečný výběr nábytku, osvětlení a dekorací bývá pro mnohé velké drama. Ne však pro společnost Rekonstrukce bytu Praha. Když změna, tak pořádná Společnost Rekonstrukce bytu Praha se pyšní svými zkušenostmi a elánem pro menší i velké zakázky.

 • Pražské byty bez realitky

  Pražské byty bez realitky

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Rádi byste bydleli v Praze v pěkném, pokud možno novém bytě? Potom máte dvě možnosti, jak jej získat. Můžete navštívit realitní kancelář, která vám za provizi najde a zprostředkuje prohlídku a poté i samotnou koupi bytu. Spousta lidí má však z jednání s realitními makléři neblahé zkušenosti, mnohým se stalo, že jim prodali byt, který již majitele měl, nebo byli jiným způsobem ošizeni o nemalé peníze. Proto se stále více lidí od realitních kanceláří distancuje a hledají nemovitost na vlastní pěst.

 • Bezpečnostní dveře

  Bezpečnostní dveře

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Možná ještě důležitější než u rodinných domů je bezpečnost u bytů. Vždyť ve městech na sídlištích stále dochází ke krádežím. Je proto důležité se chránit, některé bytové domy přistoupily na opatření v podobě vchodových dveří otevíraných speciálním čipem. I přes toto zabezpečení se však zloději umí dostat, proto nešetřete a pořiďte si do bytu bezpečnostní dveře. Nebudou vás stát o mnoho víc než běžné kvalitnější dveře, poslouží však mnohem lépe. Můžete je opatřit bezpečnostním zámkem, který jen tak někdo neotevře. Bezpečnostními dveřmi nemůžete nic pokazit, naopak získáte větší bezpečnost pro váš majetek i vaše zdraví, neotálejte tedy a pořiďte si i vy bezpečné dveře.

 • Jak si správně vybrat nemovitost

  Jak si správně vybrat nemovitost

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ne každý má zbytečné miliony na koupi nemovitosti, proto je důležité zajistit si kvalitní financování. Naneštěstí český finanční trh není zrovna nakloněn těm, kteří se v problematice pouze málo vyznají, proto budete možná potřebovat pomoc s protříděním vhodných finančních produktů. Realitní portál Realitnírevoluce.cz vám poskytne potřebnou pomoc v oblasti financování nemovitostí.

 • Dekorace do bytu

  Dekorace do bytu

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Aby váš byt působil útulně a zabydleně, je třeba použít bytové dekorace. Své o vašem vkusu a osobnosti vypoví textilní doplňky. Řeč je samozřejmě o záclonáchm závěsech, voálech, dekoračních polštářích a dalších nezbytnostech. Záclony jsou velmi variabilní, můžete si pořídit dlouhé, krátké, vzorované nebo hladké. Záleží pouze na vašem vkusu, jaké si vyberete. Voály mohou sloužit k zastínění okna jako náhrada záclony i závěsu, vyrábí se v bílém i barevném provedení. Velmi moderní jsou krešované voály, které jsou zvláštní svým mačkaným vzhledem. Chcete-li váš interiér doplnit stylově, pořiďte si originální voál z kvalitního materiálu.

Nejnovější články

Naši partneři