Okrasný plot pro váš dům

14. 8. 2019
betonový plot

Když se řekne betonový plot, lidé si představují spíš vězeňskou zeď než okrasný plot, který by mohl zdobit jejich dům a zahradu. Realita je ale zcela opačná, betonové ploty patří k okrasným typům oplocení, zdobí řadovky i sólo domky, můžete je použít i kolem zahrady. Do betonového plotu lze zasadit jakákoli branka i brána, jsou maximálně variabilní, okrasné a dekorativní. Navíc vás jistě nadchne i praktická stránka betonového oplocení, je totiž pevné, odolné, má dlouhou životnost a nemusíte o něj nijak pečovat.

 

Vyberte si sami

 

Velkou výhodou betonového plotu je variabilita, prakticky vše si zvolíte sami podle vašich představ, výšku plotu, tvar zakončení, barvu i dekor. Díky tomu si vytvoříte originální plot, který jen tak někdo nemá. Pro každého, kdo neoplývá dostatkem volného času, je skvělou zprávou, že betonové ploty nevyžadují žádnou údržbu a vydrží vám sloužit dlouhá desetiletí.

 

Co se týká instalace, nejlepší je přenechat montáž betonového plotu profesionálům, kteří s ní mají velké zkušenosti. Vezměte to z gruntu, vyberte si vzhled vašeho plotu, zadejte požadavky na dopravu a rovnou i montáž a nebudete se muset o nic starat. Spolehněte se na zavedenou českou firmu s mnohaletou tradicí a řadou spokojených klientů Kulkabex, s.r.o. Tato firma se postará o kompletní servis od dopravy až po konečnou montáž. Nabídne vám široký výběr dekorů i barevných provedení.

 

Spolehněte se na profesionály

 

Pro lepší představu, jak bude vámi vybraný plot vypadat kolem vašeho domu, slouží speciální vizualizace. Pomocí konfigurátoru nastavíte požadované parametry plotu a aplikace vám vykreslí výsledný plot. Kulkabex, s.r.o. nabízí betonové ploty vyrobené v České republice, nečekejte žádné polské napodobeniny. Pořiďte si i vy kvalitní plot, který se postará o maximální soukromí a pocit bezpečí.

Nejnovější články