Komfortní bydlení v Praze na dosah ruky

29. 4. 2019
Komfortní bydlení v Praze na dosah ruky

Když se mladí lidé rozhodují, s jakou lokalitou by rádi spojili své životní cesty, většinou se jejich zraky upírají k hlavnímu městu. Je to vlastně naprosto logické. Praha je centrem veškerého dění v České republice. Kulturní a společenské vyžití v jejích útrobách se s žádnou jinou oblastí nedá srovnávat.

Na druhou stranu se postupem času začnou hodnoty každého z nás měnit a zásadní rozkol přijde zejména ve chvíli, kdy si najdeme životního partnera a začneme přemýšlet nad založením rodiny. Poté už pro nás neustálý ruch není důležitý a daleko raději vyhledáváme klid. Za tímto účelem se ovšem nemusíte z naší metropole stěhovat.

Praha se v posledních letech snaží jít potřebám svých obyvatel naproti a proto v současnosti vzniká hned několik projektů na poklidné bydlení spojené s přírodou. Jedním z nich jsou i Byty Na Vackově, která vám v tomto článku představíme blíže.

Byty Na Vackově

Kde můžete Byty Na Vackově najít?

Zmíněný projekt je tvořený pěti bytovými komplexy, které aktuálně vyrůstají v poklidné části Horního Žižkova. Celkem potenciálním zájemcům nabízejí 347 bytů a ateliérů, které se pohybují ve velikostním rozmezí od 1+kk do 5+kk. Byty v Praze na Žižkově jsou vysoce moderní a přinášejí vše, co si od vlastní domácnosti můžete přát. Samozřejmě ale stále máte možnost pro odlišení a vlastní fantazii. Okolí je úzce spojené s přírodou, projekt se nachází v blízkosti parku Židovské pece, která je jako stvořená pro dlouhé procházky s dětmi, kde se nebudete muset strachovat silničního provozu ani dalších problematických faktorů.

Jak se to má s občanskou vybaveností?

S okolím Horního Žižkova má vedení Prahy velké plány. Rádo by z něj vytvořilo obchodní a rezidentní čtvrť, kde bude vše, co mohou lidé v běžném životě potřebovat. Už dnes vám byty v Praze 3 přinášejí bohatou paletu občanské vybavenosti, která z praktického hlediska splňuje veškerá vaše očekávání. Konkrétně hovoříme o:

  • školách a školkách
  • obchodních domech a restauracích
  • ordinacích lékařů a zastávkách MHD
  • památkách, sportovních areálech a přírodě

Bydlení v Praze na Vackově

Bydlení v Praze na Vackově
zkrátka přináší všechno potřebné, takže pokud vás informace v tomto článku zaujaly, neváhejte si zjistit ještě víc. Mohlo by se totiž stát, že se veškeré volné byty z nabídky vytratí, je o ně velký zájem.

 

Nejnovější články