Cenově dostupné a luxusní bydlení ve srubu

20. 9. 2018
Prestižní bydlení ve srubu na klíč od firmy HONKA

Zvažujeme – li vlastní bydlení, máme několik možností, jak toho dosáhnout. Mezi hlavní faktor řadíme rozhodnutí, zda si pořídit dům svépomocí nebo vše svěříme do rukou odborníků. Stavba domu na klíč nám ušetří spoustu práce a bývá nejčastější možností investorů.

Dřevostavba v podobě srubu


Cenově dostupné a také luxusní bydlení nabízí všem klientům dřevěný srub
. Tyto dřevostavby mohou být v libovolných velikostech a to přízemní nebo i patrové, záleží na naší volbě. Důležitým faktorem pro stavbu takového domu je, že se při jeho výstavbě ušetří spoustu času i peněz. Realizace srubu je hotová zhruba do 4 měsíců a to by se u klasických cihlových domů stát bohužel nemohlo. Při stavbě srubu se vyhneme zdlouhavým mokrým procesům a stavět se dá i v chladném počasí.

Cenově dostupné a luxusní bydlení ve srubu na klíč

Stavba srubu je ovšem také otázka vkusu. Jde sice o kvalitní dům z kvalitního materiálu, ale někomu nemusí vyhovovat třeba jeho vnitřní interiér, který je osobitý a přirozený.

Srub není jen na víkend


Dříve byly sruby spíše považovány jako rekreační bydlení. Dnes ovšem takové srubové domky nabízejí stejný komfort, jako bydlení ve zděných domech. Velikostně i vybavením se nijak neliší od jiných domů. Jediným rozdílem je skladba materiálu a to je přirozeně dřevo. Se srubovými domky se dnes setkáváme tedy mnohem častěji, než tomu bylo v minulosti.

Pořídit si takový dům můžeme prostřednictvím profesionální stavební firmy, která nám vše může obstarat tzv.na klíč. Jde o variantu stavby domu od A – Z as to včetně pozemku, projektu, samotné stavby a kolaudace.

Sruby na klíč značky HONKA, nejlepší volba jak získat kvalitní bydlen

Ekologické bydlení


Dnešní moderní společnost se ubírá cestou ekologického bydlení a to nahrává právě stavbám srubů. Minimální zátěž pro životní prostředí nabízí realizace takových dřevostaveb a to od její první fáze. Život samotný a bydlení v něm je ale nesrovnatelný s bydlením v panelovém domě plným lidí.

Dřevo je navíc čistě přírodní materiál, který je vyhledáván již po staletí jako dokonalý stavební materiál, ze kterého lze postavit prakticky všechno, dokonce i psí boudu. Člověk je tak díky dřevostavbám a srubům více spjat s přírodou a co si budeme nalhávat, vůni dřeva přece musí mít rád každý.

Stavba srubu realizována na klíč od firmy HONKA


Za zmínku stojí jistě i fakt, že dřevo jako přírodní materiál je vhodný pro alergiky. Dřevo působí skoro jako filtr, dokáže dýchat a cirkulovat proud vzduchu i jeho vlhkost. V horkých letních měsících je ve srubu příjemné prostředí a v zimě dokonalé teplo. Dřevo má totiž skvělé tepelně izolační vlastnosti, které jsou jistě dobrým důvodem, proč si bydlení ve srubu pořídit.

Moderní bydlení


I stavby domů podléhají módním trendům. Můžeme zde mluvit i o návratu k přírodě, ke starým hodnotám. Oproti našim předkům máme nyní výhodu ve stavění dokonalých dřevěných domů v tom, že můžeme použít moderní technologie a také techniku, která nám je nápomocna při skládání kulatin do sebe. Životní styl, který nám bydlení ve srubu nabízí, je nejen efektivní, ale dokáže doslova člověka nabít pozitivní energií, kterou v dnešní uspěchané době mnozí z nás opravdu potřebují. Proto se setkáváme s dřevěnými sruby mnohem častěji.

Nejnovější články