Stěhování bytů levně, stěhujeme v Brně a okolí do 60km

18. 9. 2018
Stěhování bytů Brno

Čeká vás stěhování? Jistě se obáváte spousty věcí, které se mohou zvrthnout – rozbité spotřebiče, poškrábaný nábytek, komplikované domlouvání a co teprve cena! Všechny tyto obavy můžete nyní hodit za hlavu – pro stěhování bytů v Brně je tady firma Dymas!

 

Stěhování bytů Brno

Levné stěhování bytů Brno

Společnost Dymas zajišťuje kromě
přestěhování majetku také doplňkové služby, díky čemuž se během vašeho stěhování nemusíte obracet na další firmy, vše bude zajištěno najednou. Nezáleží na tom, jestli potřebujete převést jeden kus nebo celý byt, přestěhují vám, na co si vzpomenete. Specializují se na bezpečný převoz těžkých břemen, uměleckých děl a citlivých lékařských přístrojů, obstarají za vás montáž nábytku či odvoz nepotřebných věcí k likvidaci. Ke stěhování využívají několik specializovaných polstrovaných vozů, které jsou spolu s vlekem schopné přestěhovat i kompletní vybavení rodinného domu.

 

Přívětivá cena

Stěhování v Brně zapříznivou cenu

Stěhování bytů v rámci Brna je s firmou Dymas opravdu bezproblémovou a také levnou záležitostí. Nemusíte se obávat, že s bytem bez výtahu se vám to prodraží – neúčtují si žádné příplatky za stěhování po schodišti, dokonce ani za montáž či demontáž nábytku. A co se týče víkendů a svátků? I to je bez příplatku! Jako doplňující službu zdarma navíc máte možnost nechat svůj byt nejdříve oblédnout technikem.

 

Poptávkový formulář

Přestěhovat se v Brně je hračka

V případě, že potřebujete vypracovat speciální individuální cenu s ohledem na vaše požadavky, je možné je předem kontaktovat a domluvit se na všem potřebném. Prostřednictvím poptávkového formuláře můžete firmě sdělit jaký majetek potřebujete přestěhovat, odkud, ze kterého patra, zda je k dispozici výtah, kolik pracovníků budete požadovat a také, jestli bude potřeba obalový materiál – i ten vám firma poskytne zdarma. Stěhování bytů v Brně tak nikdy nebylo jednodušší.

Nejnovější články