• přírodní tapety

  Tapety v přírodním stylu

  3. 8. 2018 Čtěte více...

  Nedávno jsem si pořídila nový byt a dala se do jeho rekonstrukce. Začala jsem od podlahy, ty už mám všude hotové. Nyní přišel čas na stěny. Docela dlouho jsem přemýšlela, jestli pokoje vymalovat nějakými barvami, aby nebyly jen stroze bílé. Nakonec jsem dospěla k rozhodnutí, že nejlépe budou stěny vypadat s bílou v kombinaci s tapetou. Tapety jednak zakryjí různé nedostatky stěn a také je poměrně rychle hotovo. Z tapetování není zdaleka tolik nepořádku jako z malování a v nabídce je velké množství nejrůznějších dekorů, takže si člověk vybere skutečně přesně to, co se mu hodí do interiéru.

 • Podivuhodný svět světel Foscarini

  Podivuhodný svět světel Foscarini

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Design patří ke každodennímu životu, nejen do magazínů o bydlení apod. A vášeň pro design je patrná už při letmém pohledu na svítidla Foscarini. S každým dalším pohledem si budete více a více uvědomovat, že stojíte tváří v tvář něčemu jedinečnému… Proč podlehnout kouzlu svítidel Foscarini? Zapomeňte na racionální důvody, vsaďte na svou intuici, která vám pomůže vybrat originální dekorační svítidlo, které dokonale vyjádří vaši osobnost!

 • Co je Vzdušín.cz

  Co je Vzdušín.cz

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Ovzduší je to nejcennější, co v bytech i domech máme, je důležité udržovat jej zdravé a se správnou vlhkostí, abychom i my byli zdraví. Proto je tu internetový obchod Vzdušín.cz, kde si můžete nakoupit nejrůznější přístroje na úpravu ovzduší ve vašem obydlí.

   

   

 • Vybíráme vodovodní baterii do kuchyně

  Vybíráme vodovodní baterii do kuchyně

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Kuchyň je jednou z nejdůležitějších místností v každém bytě i domě. Zde se dějí ta kouzla, při kterých vzniká každodenní i sváteční menu. Aby vše v kuchyni běželo hladce, je třeba mít řádné vybavení. Vedle běžných kuchyňských spotřebičů je třeba brát v úvahu rovněž dřez a kuchyňskou baterii. I když už neumýváte ručně denně spousty nádobí, protože máte zajisté myčku, potřebujete mít v kuchyni dřez na oplachování potravin apod. Jak tedy nejlépe vybrat kuchyňskou baterii?  

 • Sprcha v koupelně nesmí chybět

  Sprcha v koupelně nesmí chybět

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Chystáte se rekonstruovat vaši koupelnu? Používáte vanu spíš jako sprchu? To je poměrně nepohodlné a nepraktické. V nové koupelně byste zajisté ocenili sprchový kout. Stačí vybudovat odpad a přívod vody do baterie nebo zlikvidovat vanu a použít ty stávající. Není nic jednoduššího než nechat do koupelny umístit nový moderní sprchový box. Budete-li se sprchovat, ušetříte tím, protože oproti koupání ve vaně se vaše spotřeba vody rapidně sníží.

 • Lehátko zahradní a možnosti, kam se hodí

  Lehátko zahradní a možnosti, kam se hodí

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  S naší zahradou jako takovou dnes může souviset skutečně velmi bohatá nabídka různých doplňků. Pokud budeme konkrétní, je to třeba možnost koupě zahradního nábytku. A právě do tohoto segmentu se řadí také dnes tolik oblíbené a vyhledávaná lehátko zahradní. Pokud i vy uvažujete nad jeho koupí, přinášíme vám hned několik tipů, které vám řeknou, kam se lehátka zahradní hodí a proč je využívat.

 • Od deštníků až po slunečníky

  Od deštníků až po slunečníky

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Také vy si potrpíte na skutečnou kvalitu s nádechem luxusu, za kterou jste ochotni si klidně i připlatit? Nekvalitní aušusové výrobky přece nemohou nikoho bavit, když nic nevydrží. Vezměte si třeba obyčejný deštník, nosíte ho v kabelce, abyste se mohla schovat, kdyby náhodou pršelo, jenže co se stane, když prší a fouká vítr? Běžný deštník přežije jeden poryv větru, možná dva a při třetím se otočí a přitom si ohne nebo rovnou zlomí polovinu vzpěr. Holové deštníky jsou o něco pevnější a víc vydrží, ovšem jsou poněkud neskladné. Pravděpodobně takový deštník nebudete nosit každý den v ruce. Chcete-li skutečnou ochranu před deštěm a ne jen jakýsi "lopuch", navštivte firmu Doppler, která se zabývá výrobou deštníků již od roku 1947.  

 • A jak svítíte vy?

  A jak svítíte vy?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Bez náležitého osvětlení si už nedovedeme interiér vůbec představit. Každý si rád rozsvítí, aby viděl večer na práci, zábavu nebo jídlo. Proto je třeba mít v každé místnosti osvětlení vyřešeno tak, aby zde byl dostatek světla. Důležité však je, aby bylo světlo příjemné. Přeženete-li intenzitu světelného zdroje, budete v místnosti sice dobře vidět, ale nebudete se cítit příjemně. Nezvládnete výběr svítidel sami? Nechte si odborně poradit, světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy je tu pro vás. Naleznete zde k vidění nejen několik set svítidel a osvětlení, ale také odborníky, kteří vám poradí, jaké zvolit osvětlení do konkrétní místnosti, jaké světelné zdroje vybrat a která svítidla jsou pro ně vhodná.  

 • Bytový doplněk nebo umělecké dílo?

  Bytový doplněk nebo umělecké dílo?

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Orientální koberce se z různých oblastí Blízkého východu dováží již tisíce let. Každá oblast je proslulá svými typickými motivy a použitými barvami. Skutečným unikátem jsou ručně tkané koberce, které vydrží desítky let bez známek jakéhokoli poškození. Dokonce se dříve podrobovaly zátěžovému testu na důkaz kvality. Koberec se umístil do vstupní brány do města a nechalo se přes něj projít několik desítek krav a volů, potom se vykartáčoval. Byl-li stále jako nový, nebylo pochyb o tom, že byl tkán ručně. Ručně tkané perské koberce se vyznačovaly vysokou hustotou, tedy velkým počtem uzlíků navázaných nití. díky tomu vydržel prakticky cokoli a jeho cena stářím rozhodně neklesala, spíš ještě o něco vzrostla.

 • Jak vybrat vodovodní baterie

  Jak vybrat vodovodní baterie

  30. 6. 2018 Čtěte více...

  Vodovodní baterie potřebujete v každém interiéru, neobejdete se bez nich v kuchyni ani v koupelně. Je důležité rozmyslet si, zda budete chtít baterie přímo ze zdi nebo z umyvadlači dřezu. Obzvláště v kuchyni, pokud nemáte již instalovanou kuchyňskou linku, se vyplatí vybrat si baterie z dřezu, lze ji potom snadno v případě potřeby posunout. Samotné baterie jsou potom různých tvarů i povrchových úprav, stačí si vybrat. Moderní jsou pákové baterie, ovšem někdo si potrpí na kohoutky, takže i ty jsou k dostání.  Pozor si dejte při výběru na rozteč, prodávájí se dva druhy, tak aby vám potom baterie správně seděly.

Nejnovější články

Naši partneři